پیشرفت ۷ درصدی مسکن مهر پردیس در ۱۰ روز


پیشرفت ۷ درصدی مسکن مهر پردیس در ۱۰ روز

در حالی شرکت عمران پردیس در گزارشی مجموع بهبود فیزیکی واحدهای مسکن مهر این شهر را حدود ۷۳درصد اعلام کرده بود که به فاصله ۱۰ روز معاون آخوندی میزان بهبود این پروژه‌ها را ۸۰ درصد اعلام کرد.

تصویر و عکس   بهبود ۷ درصدی مسکن مهر پردیس در ۱۰ روز

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت عمران پردیس ۲۴ مهرماه سال جاری در گزارشی تفصیلی تازه ترین حالت برنامه های مسکن مهر این شهر را انتشار داد. در گزارشی که از سایت آنلاین این شرکت کنار زده شده، خلال تشریح اقدامات صورت گرفته برای خدمات روبنایی و زیربنایی، بهبود فیزیکی ۶ فاز مسکن مهر نیز اعلام شده بود.

بر این اساس ۹۰۶۳ واحد فاز ۳ بالغ بر ۹۹.۱۵ درصد بهبود فیزیکی دارد که از این رقم ۹۰۶۳ واحد این فاز مرحله اتمام فونداسیون، ۹۰۳۱ واحد مرحله اسکلت، ۸۹۱۵ واحد مرحله اتمام سفتکاری و ۸۸۵۵ از مرحله باریک کاری عبور کرده اند.

در فاز ۵ بالغ بر ۶۲۳۲ واحد با بهبود فیزیکی ۶۶.۸۷ درصدی در حال ساخت است. در فاز ۹ جدید که هیچکدام از ۳۱۹۰ واحد آن راه اندازی نشده، بهبود فیزیکی واحدها ۶۹.۳ درصد است. ۳۹۳۷ واحد نیز در فاز ۹ قدیم بهبود فیزیکی ۶۸.۹۴ درصدی دارد. در فازهای فاز ۸ و ۱۱ به ترتیب بهبود فیزیکی واحدها به ترتیب ۶۴.۷۲ درصد و ۸۲.۶۵ درصد است.

ایوانکی نیز با ۵۴۴ واحد مسکن مهر ۶۲.۲۸ درصد بهبود فیزیکی دارد.

این در حالی است که به فاصله ۱۰ روز محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی در شرکت عمران شهرهای جدید کشورمان با اشاره به اینکه مسکن مهر پردیس را با حدود ۳۵ درصد بهبود فیزیکی تحویل گرفتیم و تا به حال بالای ۸۰ درصد بهبود داشته است، اضافه کرد: در سایت های مسکن مهر شهرهای جدید کارهای بزرگ زیادی صورت گرفته است.

وی همچنین بهبود فیزیکی برنامه های مسکن مهر شهرهای جدید را ۹۰ درصد اعلام کرد.

به اعلان سرزه و به نقل از تسینم، چنانچه ارقام بهبود فیزیکی فازهای مسکن مهر پردیس و ایوانکی را با هم جمع و بر شمار تقسیم کنیم، میزان بهبود واحدهای این سبک ۷۳.۴ درصد خواهد بود. حال معلوم نیست طی ۱۰ روز چه اتفاقی روی داده که بهبود فیزیکی یکباره حدود ۷ درصد ازدیاد یافته است. البته احتمالا یکی از علل این اختلاف فاحش آماری مربوط به بی اطلاعی معاون آخوندی باشد.

****براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: لادن ی.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سواد ديده غمديده‌ام به اشک مشوی
««« »»»
که نقش خال توام هرگز از نظر نرود

پیشرفت ۷ درصدی مسکن مهر پردیس در ۱۰ روز

TT / 71 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات