ترامپ: رای خود را پس بگیرید و به من رای بدهید


ترامپ: رای خود را پس بگیرید و به من رای بدهید

خبرگزاری فارس: ترامپ: رای خود را پس بگیرید و به من رای بدهید

جناب آقای دونالد ترامپ از پشتیبانان خانم هیلاری کلینتون که به صورت زودهنگام در انتخابات شرکت کردند درخواست که رای خود را پس بگیرند و به وی رای بدهند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، جناب آقای دونالد ترامپ نامزد انتخابات رئیس جمهور ایالات متحده سه شنبه شب در میان هواداران خود در ویسکانسین خطاب به هواداران خانم هیلاری کلینتون در چندین ایالت که به صورت زودهنگام در انتخابات شرکت کرده اند نقل کرد که آراء خود را پس بگیرند، مجدداً نام نویسی کنند و به وی رای بدهند.

طبق مقررات ایالات متحده، بعضی از ایالتهای ایالات متحده از جمله ویسکانسین، مینه سوتا، میشیگان پنسیلوانیا افرادی که رای خود را به درون صندوق انداخته اند در صورت تغییر نگاه شان قادر هستند رای خود را پس بگیرند و مجدداً در انتخابات شرکت کنند.

پایگاه خبری هیل نگاشت؛ با توجه به بیانیه اخیر پلیس فدرال ایالات متحده درباره وارسی مجدد پرونده ایمیلهای خانم هیلاری کلینتون، کمپین جناب آقای دونالد ترامپ باور می‌ دارد که بعضی از پشتیبانان وی نگاه شان را عوض کرده و میخواهند رای خود را عوض کنند.

ترامپ در میتینگ رای گیری ای خود در «ایو کلایر» در ویسکانسین نقل کرد: این یک پیام برای همه طرفداران خانم هیلاری کلینتون است که در انتخابات زودهنگام به وی رای داده و الان پشیمان هستند. اگه می اندیشید که غلط رای داده اید رای خود را پس بگیرید و به من رای بدهید.

وی اضافه کرد: از وقتی که شما رای دادید مسائل بسیار زیادی پیش آمده است. اگه در ویسکانسین، میشیگان، مینه سوتا و پنسیلوانیا می زیید رای خود را عوض کنید.

از زمان اعلام اف بی آی برای وارسی مجدد بی آبرویی ایمیلهای کلینتون، کفه ترازو در صحنه انتخابات ایالات متحده اندکی به نفع ترامپ عوض شده است. درحالیکه کلینتون در نظرسنجیها مدام از حریف جمهوریخواه خود پیش بود، نظرسنجی اخیر واشنگتن پست و ای بی سی نمایان کرد که جناب آقای دونالد ترامپ در چرخشی غیرمنتظره با اختلاف یک درصد از کلینتون پیش افتاده است.

تحلیلگران، اقدام جدید اف بی آی و تقلب خانم هیلاری کلینتون در یکی از مباحثه ها و در اختیار داشتن سوالات مناظره را در تغییر نظر رای دهندگان اثربخش آگاهی داشته اند.

این مساله سبب عصبانیت و دغدغه کمپین خانم هیلاری کلینتون نامزد دموکراتها شده است تا جاییکه کلینتون صراحتا از جیمز کومی رئیس اف بی آی لب به نقد باز کرد.

انتخابات رئیس جمهور ایالات متحده قرار است روز ۸ نوامبر برابر با ۱۸ آبان ماه در سراسر ایالات متحده به انجام رسانده شود.

براساس گزارشها تا کنون ۲۶ میلیون نفر به صورت زودهنگام در انتخابات شرکت کرده اند.

– براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد –

نگارش : پانته‌آ ش.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
««« »»»
گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگير

ترامپ: رای خود را پس بگیرید و به من رای بدهید

TT / 138 — TP / 34%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال