مولوی حسینی: ملت ایران شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در ۱۳ آبان کوبنده تر از قبل فریاد می زنند


مولوی حسینی: ملت ایران شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در ۱۳ آبان کوبنده تر از قبل فریاد می زنند

استاد حوزه و امام جماعت اهل سنت طبس مسینا با بیان این که ۱۳ آبان نماد استکبارستیزی ملت کشورمان است گفت: در روز ۱۳ آبان آحاد مردمان اعم از شیعه و سنی با مشت‌های گره کرده در راهپیمایی وجود می‌یابند و شعار فوت بر ایالات متحده فوت بر اسرائیل را سرمی‌دهند.

تصویر و عکس   مولوی حسینی: ملت کشورمان شعار فوت بر ایالات متحده و فوت بر اسرائیل را در ۱۳ آبان کوبنده تر از پیش جیغ میکشند

مولوی سیدمحمد حسینی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در بیرجند بیان داشت: ۱۳ آبان نماد استکبارستیزی ملت کشورمان است.

وی اضافه کرد: ملت کشورمان ثابت کردند که هرگز درمقابل استکبار بین المللی ایالات متحده و رژیم صهیونیستی تسلیم نمی شوند و با تبعیت از فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در راستای استکبارستیزی و به حقانیت نظام اسلامی پیشرو و رو به جلو حرکت می کند.

استاد حوزه و امام جماعت اهل سنت طبس مسینا گفت: روز ۱۳ آبان آحاد مردمان اعم از شیعه و اهل سنت در جوار دانشجویان و دانش آموزان با وجود گسترده در مهمانی بزرگ داشت ۱۳ آبان وحدت، اقتدار و پای بندی خود را با آرمانهای آیت الله روح الله خمینی(ره) به اکران قرار میدهند.

مولوی حسینی اضافه کرد: احتیاج است مردمان مسلمان کشورمان برای محکومیت ایالات متحده در راهپیمایی ۱۳ آبان وجود فعال داشته باشند و استکبار بین المللی به درستی آگاهی میدارد که امروز اسلام در کشورهای اروپایی جایگاه خود را گشوده است و مردمان از گناه و معصیت خسته شدند و به سمت اسلام روی می آوردند و در این راستا مردمان کشورمان ۱۳ آبان با مشت های گره کرده ندای فوت بر ایالات متحده را سر می دهند.

وی بیان داشت: امروز همه مسلمین جهان آگاهی میدارند ایالات متحده و اسرائیل دشمن همه مسلمین است.

—————————————————–

مسئول متن : شايگان ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خاطرت کی رقم فيض پذيرد هيهات
««« »»»
مگر از نقش پراگنده ورق ساده کنی

مولوی حسینی: ملت ایران شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در ۱۳ آبان کوبنده تر از قبل فریاد می زنند

TT / 91 — TP / 35%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال