تندگویان: تابعیت بیگانه ندارم، در صورت اثبات استعفا می دهم


تندگویان: تابعیت بیگانه ندارم، در صورت اثبات استعفا می دهم

تندگویان، عضو شورای اسلامی تهران بزرگ خبر دوتابعیتی بودن خود را انکار کرد و تاکید کرد که در صورت اثبات این بحث استعفا می‌دهم.

تصویر و عکس   تندگویان: تابعیت بیگانه ندارم، در صورت اثبات استعفا می دهم

محمدمهدی تندگویان عضو شورای اسلامی تهران بزرگ در مکالمه با خبرنگار شهری خبرگزاری تسنیم در خصوص حضور ابهام دوتابعیتی بودن وی، با تاکید بر این که این بحث را در رسانه های مجلسی نگاه نکرده ام و برخی کانال ها که وابستگی به اشخاص مشخص الحال دارد انتشار داده شده است برای مشخص شدن ابهامات در خصوص دو تابعیتی بودن احتمالی برخی اعضای شورای شهر گفت: در همین جا رسماً از مرد چمران ریاست شورا خواست دارم که از همه مراجع ذی صلاح این بحث دوتابعیتی بودن برای همه اعضا استعلام شود.

در ادامه وی تصریح کرد که اگه مشخص شود من تابعیت دوگانه دارم، احتیاجی نیست تا مرحله پنجم شورا، بلکه در همین دوره استعفا می دهم. شاد هم می شوم که آگاهی بدارم این تابعیت من برای کدام کشور است و چطور پیش آمده است؟

در ادامه وی با اشاره به مشاغل قبلی خود در نمایشگاه جهانی که نیازمند سفرهای کاری بوده است، گفت: سفرهای سالیانه ام همه مأموریتهای دولتی بوده و کمیسیون سفرهای خارجی رئیس جمهور هم تأیید کرده است این سفرها. دراین میان هم اضافه کرد که در این حین هم گاهی سفرهای شخصی داشته ام که به صورت معمولی صورت گرفته است.

تندگویان در ادامه تصریح کرد به هرحال صددرصد انکار میکنم و بنده نه تابعیت و نه هیچ گونه رابطه ای به منظور اخذ چنین نکاتی با هیچ کشور خارجی نداشته ام. قاره آمریکا هم که اصلاً مسافرتی نداشته ام و در کشورهای دیگر هم بیش از ۹۰درصد از مسافرت هایم، سفرهای کاری بوده است.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد*

تهیه از: پگاه د.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در همه دير مغان نيست چو من شيدايی
««« »»»
خرقه جايی گرو باده و دفتر جايی

تندگویان: تابعیت بیگانه ندارم، در صورت اثبات استعفا می دهم

TT / 57 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات