مولوی عبداللهی: آمریکا سلاح اختلاف بین مسلمانان را مدنظر قرار داده است


مولوی عبداللهی: آمریکا سلاح اختلاف بین مسلمانان را مدنظر قرار داده است

امام جمعه اهل سنت شهرستان در بین گفت: در حال حاضر استکبار و در رأس آنان ایالات متحده سلاح اختلاف را بین مسلمین به عنوان سلاح برتر مدنظر گذاشته است.

تصویر و عکس   مولوی عبداللهی: ایالات متحده سلاح اختلاف بین مسلمین را مدنظر گذاشته است

مولوی سیداحمد عبداللهی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در بیرجند بیان داشت: امروز جنایات ایالات متحده نسبت به مسلمین بالاخص در کشورهای اسلامی مشهود است و ایالات متحده نسبت به مسلمین از هیچگونه دشمنی فروگذاری نکرده است.

وی اضافه کرد: در این راستا ضروری است برای وجود در راهپیمایی ۱۳ برج آبان ملت مسلمان کشورمان وجود پررنگ تری داشته باشند و مراتب نفرت و انزجار خود را از جنایات ایالات متحده در سر تا سر جهان به ویژه از کشورهای اسلامی لحاظ کنند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان در بین بیان کرد: امروزه همه ما آگاهی میداریم هر کجا که ایالات متحده پا گذاشته است در آنجا جز اختلاف و انحدام چیز دیگری برای مردمان به بار نیاورده است.

عبداللهی با بیان این که ایالات متحده نسبت به کشورمان راستگویی خود را ابراز نکرده است تصریح کرد: از آنجایی که ایالات متحده نسبت به کشورمان راستگویی ندارد ضروری است ملت مسلمان کشورمان برای وجود در راهپیمایی علیه ایالات متحده وجود فعال و پررنگی داشته باشند.

وی یاد آوری کرد: در حال حاضر استکبار و در رأس آنان ایالات متحده سلاح اختلاف را بین مسلمین به عنوان سلاح برتر مدنظر گذاشته است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان در بین یادآور شد: بنابراین بر امت اسلامی ضروری است که بیش از هر وقتی وحدت و انسجام خود را حفظ کنند و از هرگونه تفرقه و اختلاف که موجب تضعیف انقلاب می شود خودداری کنند.

-با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز-

نگارنده: روشنك و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حريف عشق تو بودم چو ماه نو بودی
««« »»»
کنون که ماه تمامی نظر دريغ مدار

مولوی عبداللهی: آمریکا سلاح اختلاف بین مسلمانان را مدنظر قرار داده است

TT / 79 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال