سلطانی فر به ورزش قهرمانی نگاه حمایتی داردبه گزارش خبرنگار مهر، سیدابوالفضل موسوی بیوکی در جلسه امروز مجلس و در موافقت باوزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، با بیان اینکه سلطانی‌فر توانایی و مدیریت کلان خود را با ۳۰ سال مدیریت در ارگان‌های مختلف نشان داده است، اظهارداشت: وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی بر وزارتخانه ورزش و جوانان شناخت وسیعی از وزرش ایران و جهان دارد تا جایی که رئیس جمهور او را دایره‌المعارف ورزش می‌نامد.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات جوانان یک مسئله فرابخشی است و نباید حل این مشکلات را از وزارت ورزش و جوانان توقع داشت، افزود: حضور سلطانی‌فر در راس این وزارتخانه به سبب همکاری و تعامل با دیگر اعضای هیات دولت به کمتر شدن مشکلات این حوزه منجر خواهد شد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از همکاران محترم تقاضا دارم با رأی بالا به این وزیر پیشنهادی اجازه سر و سامان دادن به حوزه ورزش و جوانان را به او بدهند چرا که سلطانی فر علاوه بر آشنایی عمیق با ورزش، توانایی مدیریت کلان و راهبردی نیز دارد.

موسوی نگاه حمایتی بر قهرمانان و پیشکسوتان، استفاده از جوانان در تصمیم‌گیری‌ها و انتخاب آن‌ها به عنوان مدیر را از دیگر ویژگی‌های سلطانی‌فر دانست.

وی با بیان اینکه سلطانی‌فر می‌تواند سیاست ورزش را دانش بنیان اداره کند، افزود: روحیه تفاهم و تعامل در سطح بالا به همراه علاقه‌مندی به جوانان و دغدغه برای حل مشکلات آن‌ها و سیاست آرام نگه داشتن فضا از دیگر ویژگی‌های این وزیر پیشنهادی دولت یازدهم است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال