۹۹.۸ درصد جمعیت شهری خراسان رضوی از گاز طبیعی برخوردارند


۹۹.۸ درصد جمعیت شهری خراسان رضوی از گاز طبیعی برخوردارند

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: تا به حال ۹۹.۸ درصد جمعیت شهری در خراسان رضوی از نعمت گاز نرمال برخوردارند.

تصویر و عکس   ۹۹.۸ درصد جمعیت شهری خراسان رضوی از گاز نرمال برخوردارند

سید حمید فانی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس بیان داشت: با توجه به ادامه روند عملیات گازرسانی به روستاها در استان و برخوردار بودن ۹۹.۸ درصد از جمعیت شهری از نعمت گاز نرمال باید گفت که ضریب نفوذ گاز در خراسان رضوی در ۲ بخش شهری و روستایی از میانگین کشوری بالاتر است.

وی تأکید کرد: با انجام اقدامات در حوزه گازرسانی به بخش های گوناگون روستایی از ابتدای سال جاری تا به حال ۳۲۸۲ خانواده روستایی از نعمت گاز برخوردار شده که این شمار جمعیت ۲۲ روستای استان بوده اند.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی شمار روستاهای متصل به شبکه گاز را ۱۳۰۰ عدد اعلام کرد و اضافه کرد: امید می رود با اجرای کامل نقشهای کنونی در حوزه گاز شاهد برخورداری ۱۰۰ هزار خانواده روستای از گاز نرمال بوده و ضریب بهره مندی از گاز را در جمعیت روستایی به ۸۸ درصد منتقل بکنیم.

فانی ادامه داد: هم اکنون عملیات گازرسانی به ۶۵۸ روستا در خراسان رضوی در دست انجام بوده که به مدد این برنامه ها ضریب نفوذ گاز در خراسان رضوی از متوسط کشوری بالاتر می رود.

وی تأکید کرد: با توجه به کاهش دمای هوا و بالاتر رفتن میزان مصرف انرژی مردمان باید در بحث مصرف دقت کافی داشته و تا حد امکان برای این که معضلی در خدمات رسانی ایجاد نشود صرفه جویی را در امور خود به عنوان سرلوحه گذارند.

********************

تهیه شده توسط : تورج ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از در خويش خدا را به بهشتم مفرست
««« »»»
که سر کوی تو از کون و مکان ما را بس

۹۹.۸ درصد جمعیت شهری خراسان رضوی از گاز طبیعی برخوردارند

TT / 39 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال