افزایش هشدار های امنیتی در متروی لندن


 مقامات انگلیس با نصب پوستر هایی در واگن ها و ایستگاههای متروی لندن از مردم خواستند به هر گونه موارد مشکوک حساس باشند و فوراً چنین مواردی را به پلیس یا مسئولان مترو گزارش کنند.


بر اساس این گزارش، مسئولان حمل و نقل انگلیس هدف از این درخواست را استفاده از ظرفیت های مردمی برای تامین امنیت آنان اعلام و اضافه کردند: ما می خواهیم به آنهایی که امنیت خطوط ریلی ما را تهدید می کنند پیامی روشن ابلاغ کنیم که هزاران  چشم و گوش مراقبند  تا تهدیدهای احتمالی را گزارش کنند.

بر روی این پوسترها با عنوان ببینید و گزارش کنید از مردم خواسته شده است هر گونه بسته یا اقدام مشکوک افراد را به پلیس یا ماموران مترو اطلاع دهند.

 رئیس سازمان امنیت داخلی انگلیس موسوم به ام ای فایو در مصاحبه با روزنامه گاردین اعلام کردماموران امینتی و پلیس  در 12 ماه اخیر 12 توطئه تروریستی را کشف و خنثی کردند.

اندرو پارکر همچنین از وجود سه هزار شهروند اغلب انگلیسی افراطی و خشن در این کشور خبر داد.

در پی شکستهای  پی در پی تروریستهای تکفیری که شماری از انان تبعه کشورهای غربی اند و احتمال بازگشت انان مقامات امنیتی اروپا بارها در این باره ابراز نگرانی امنیتی کرده اند.
فارس

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال