سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران مشخص شد/ ناظم الشریعه هم هستبه گزارش خبرنگار مهر، علی صانعی که به عنوان مدیرفنی و سرپرست تیم ملی فوتسال بزرگسالان این تیم را در مسابقات جام ملتهای آسیا و جام جهانی همراهی می‌کرد، سرانجام به عنوان سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران به کمیته فوتسال و هیات رئیسه سازمان لیگ معرفی شد. همچنین سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال هم به عنوان مدیرفنی در کنار تیم زیر ۲۰ سال فعالیت خواهد کرد.

سعید نجاریان عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با اعلام این خبر به خبرنگار مهر، گفت: صانعی هم تجربه بازی در تیم ملی را دارد و هم چند سال در کادر فنی حضور داشته است. او از افراد با شخصیت و با اخلاق فوتسال است و به کار تیم زیر ۲۰ سال هم می‌آید.

نجاریان خاطرنشان کرد: ناظم الشریعه هم به عنوان مدیر فنی در تیم زیر ۲۰ سال است. در واقع قرار است تیم‌های ملی زیر نظر ناظم الشریعه باشد. او بدون ادعا در جام ملتهای آسیا و جام جهانی نتیجه گرفت. سومی ما در جام جهانی تاریخی بود و برای کار او در تیم ملی و تیم زیر ۲۰ سال جای هیچ حرف و حدیثی باقی نمی‌ماند.

البته صانعی پیش از حضور در مسابقات جام جهانی توسط کمیته فنی و توسعه به این عنوان انتخاب شد تا بعد از جام جهانی کارش را در این تیم شروع کند ولی درخواست سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی ایران برای حفظ صانعی در کادر فنی بزرگسالان، برای مدتی این انتخاب را به تعویق انداخت. در نهایت مقرر شد تا تیم‌های ملی فوتسال ایران زیر نظر کادر فعلی تیم ملی فوتسال کارشان را آغاز کنند.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال