رزمایش پدافند غیر عامل در مدارس منطقه میانه برگزار شد


معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با  بیان اینکه نباید به موضوع پدافند غیر عامل مقطعی و گذری نگاه شود، گفت: هفته پدافند غیر عامل فرصت مغتنمی است تا در کنار سایر برنامه ها در تمامی ایام، درجهت آموزش و اطلاع رسانی پدافند غیر عامل کار شود تا کشور و مردم در مقابل تهدیداتی که از ابعاد مختلف هست مصون بمانند.

محمدرضا مشایخی در مراسم رزمایش پدافند غیرعامل به تهدیدات مختلفی که از تمامی ابعاد می توانند مملکت ما را تهدید کنند اشاره کرده، افزود: پدافند غیر عامل برنامه ریزی در حوزه های مختلف برای کاهش بلایای طبیعی و غیر طبیعی است و پدافند غیر عامل بیشتر تهدیداتی است که بصورت غیر نظامی،  خودمان و کشورمان را تهدید می کند و در حوزه های زیستی و سایبری و انواع حوزه های مختلف که می تواند برای ما خطر ایجاد کند و زیر ساخت ها و تجهیزات ما را  که زندگانی ما به آنها وابسته است تهدید کند.

مشایخی نقش مردم به خصوص دانش آموزان را به عنوان قشر پویا و فعال جامعه در فرهنگ سازی و آگاهی اهمیت پدافند غیر عامل مهم عنوان کرده، بیان داشت: دانش آموزان بعنوان قشر فعال در حساس سازی و فرهنگ سازی باعث می شود تا فرهنگ پدافند غیر عامل در بین مردم نهادینه شده تا بتوانیم در برابر خطرات مقابله کنیم و لذا برنامه ها نباید مقطعی باشد و فرمایشات مقام معظم رهبری باید سر لوحه امور باشد و برای این هفته و این سال که مصون سازی کشور با اقدام و عمل است، و این یکی از اصول پدافند غیر عامل است. 

 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال