معاون مهندسی و توسعه آب و فاضلاب شهری استان: شبکه فاضلاب شهر میانه توسعه خواهد یافت


معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه شبکه فاضلاب شهری، ۸۶ درصد از شهر میانه را تحت پوشش دارد، از توسعه و اجرای ۱۲ کیلومتر شبکه فاضلاب شهری در شهرک های اندیشه و سکونتگاههای غیررسمی شهر از محل اعتبارات داخلی شرکت آب و فاضلاب استان طی یکماه آتی خبر داد.

علی شعبان پور در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر میانه موافقت خود را در خصوص صدور مجوز حفاری رایگان در سکونتگاههای غیررسمی شهر اعلام نمودند، افزود: خوشبختانه دستگاههای شهرستان میانه همکاری خوبی با اداره آب و فاضلاب شهری دارند، طوریکه با تلاش های بی وقفه اداره آب و فاضلاب میانه، میزان لوله گذاری برای آب شرب و نیز شبکه فاضلاب تا شش ماهه نخست امسال، برابر میزان کل لوله گذاری های سال گذشته بوده است که این نقطه قوت شرکت برای بهره مند ساختن مردم شهر میانه از شبکه فاضلاب شهری است.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال