آتنه فقیه نصیری از بازی در شهرزاد و شروط مریضی اش نقل کرد


آتنه فقیه نصیری از بازی در شهرزاد و شرایط بیماری اش گفت


عکس آتنه فقیه نصیری از بازی در شهرزاد و شرایط مریضی اش گفت

آتنه فقیه نصیری به اظهار تجربه حضور و بازی در سریال شهرزاد پرداخت و اینکه حضور در این سریال معضلی برای مریضی اش بوجود نمییاورد.

حضور آتنه فقیه نصیری در سریال شهرزاد

روابط عمومی سریال «شهرزاد» نخستین عکس و تصویر آتنه فقیه نصیری به عنوان بازیگر تازه دومین فصل این سریال را انتشار داد. فقیه نصیری که پیش تر اعلام کرده بود به خاطر حفظ تندرستی اش قصد دارد مدتی از بازی در فیلم ها و سریال ها دور بشود و به استراحت توجه بکند، نقل میکنید وجودش در این سریال به گونه ای نیست که تندرستی اش را به خطر بیاندازد.

با شروع تصویربرداری دومین فصل سریال «شهرزاد»، تصاویری از رضا کیانیان و رویا نونهالی به عنوان هنرپیشگان تازه این کلکسیون انتشار داده شد. اما روابط عمومی این سریال، از عکس و تصویر یکی دیگر از هنرپیشگان «شهرزاد ۲» پرده برداری کرد: آتنه فقیه نصیری.

آتنه فقیه نصیری که پیش تر در «مدار صفر درجه» تجربه همکاری با حسن فتحی را در کارنامه خود داشته است، در رابطه با نقشی که در این سریال محبوب ایفا می کند، نقل میکنید :«من خیلی قادر نیستم در رابطه با نقشی که در دومین فصل سریال «شهرزاد» دارم حرف زنم، اما به تازگی تنها در چندین سکانس جلوی دوربین مرد فتحی رفتم و در آینده قرار است در سکانس های بیشتری بازی کنم.»

بازیگر «قارچ سمی» با اظهار اینکه تا به حال هیچ توصیه ای برای بازی در سریال های تلوزیونی شبکه اکران خانگی نداشته است و «شهرزاد ۲» نخستین تجربه بازی اش در این رسانه است، درباره جوانب اخیری که برای آماده کننده این سریال ایجاد شده، گفت:« من اصلا در جریان این بحثها و جوانب نیستم و تنها می توانم نقل بکنیم که گروه معمار این سریال، تصویربرداری این سریال به درستی ادامه می دهند.»

آتنه فقیه نصیری که در دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ به عنوان مشهور سریال های تلوزیونی تلویزیونی و فیلم های سینمایی به ایفای نقش توجه میکرد، مدتی پیش اعلام کرد که به بیماری «بیماری ام اس» مبتلا شده است. او که پیش تر نقل کرده بود برای حفظ سلامتی خود قصد دارد وقت بیشتری را به استراحت توجه بکند، درباره حجم بازی اش در سریال «شهرزاد۲» گفت: « خوشبختانه بازی من در سریال «شهرزاد» به گونه ای نیست که تندرستی ام را به خطر بندازد و به همین دلیل معضلی برای حضور در این سریال ندارم.»

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال