معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه بر ورزیدگی نیروهای امدادو نجات تاکیدکرد


معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه بر ورزیدگی نیروهای امداد و نجات، رعایت مسائل ایمنی و دقت و سرعت عمل این افراد تاکید کرد. 

محمدرضا مشایخی در رزمایش پدافند غیر عمل در شرکت نفت میانه برای سنجش میزان آمادگی نیروهای امدادو نجات شرکت و شهرستان گفت: باید برنامه های ورزشی در کنار برنامه های عملیاتی دستگاهها برای ورزیدگی و آمادگی نیروهای امدادی گنجانده شود زیرا سرعت و دقت، رفع نواقص و ارتقای امکانات و تجهیزات مقابله اصلی با تهدید به شمار می رود.

وی  در ادامه اظهارکرد: باید برای جایگاههای سوخت در سطح شهرستان برنامه داشته و طرح های امنیتی و امدادی را اجرا کنیم .مشایخی بر حساس سازی و نهادینه کردن فرهنگ نحوه مقابله با خطرات طبیعی و غیرطبیعی در جامعه و آمادگی تمامی دستگاههای شهرستان از جمله دستگاههای امدادرسان تاکید کرده گفت: این ایام تلنگری برای بررسی نارسایی ها، رفع و جبران آن و بروز کردن امکانات و تجهیزات برای مصون سازی کل کشور می باشد که باید برای تمامی ایام تسری داد، چرا که  کشورمان همواره در معرض بلایای طبیعی و غیر طبیعی قرار دارد .

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه باید برای مشارکت و فراخوان  مردم در راستای مقابله با بلایای طبیعی و غیر طبیعی از سوی دستگاهها تلاش شود افزود: تنها نهدها و سازمانها و نیروهای امدادو نجات نمی توانند پاسخگوی نیاز جامعه باشند.وی با اشاره به اینکه مردم به امید آمادگی ما مسوولین و نیروهای خدمات و امدادو نجات آسوده زندگی می کنند، بر ضرورت آمادگی در تمامی ایام تاکید کرد.

در این رزمایش یکی از مخازن سوخت شرکت نفت به صورت فرضی آتش گرفت که نیروهای امدادی خود شرکت بلافاصله اقدام به اطفای حریق کرده و نیروهای آتش نشانی و اورژانس به ترتیب در محل برای کمک  و انجام عملیات حضور یافتند.  

 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال