هدف از فراخوان های مشکوک برای تظاهرات ۱۱ نوامبر در مصر براندازی نظام است


هدف از فراخوان های مشکوک برای تظاهرات ۱۱ نوامبر در مصر براندازی نظام است

خبرگزاری فارس: هدف از فراخوان‌های مشکوک برای تظاهرات 11 نوامبر در مصر براندازی نظام است

سرپرست حزب «الجیل» مصر با مشکوک آگاهی داشتن فراخوان‌های تظاهرات در روز ۱۱ نوامبر، هدف از برگزاری این تظاهرات را براندازی نظام در این کشور عنوان کرد.

«ناجی الشهابی»، سرپرست حزب «الجیل» مصر در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در قاهره تصریح کرد: فراخوان های مشارکت در تظاهرات روز ۱۱ نوامبر آینده به شکلی مشکوک و هراس انگیز مطرح شدند و تا به حال هیچ گروه یا جریان سیاسی مسئولیت این فراخوان ها را برعهده نگرفته است.

سرپرست حزب «الجیل» مصر اضافه کرد: به همین علت به چشم مییاید، نقشه ای در این روز قرار است پیاده شود، به همین علت از مردمان خواسته می شود در این تظاهرات مشارکت نکنند و نسبت به چنین فراخوان های مشکوکی هوشیارانه عمل کنند.

الشهابی یادآوری کرد: این فراخوان ها موضع یا دیدگاه یا اهداف و کادر رهبری معلوم و ویژه ای ندارند و بیشتر به چشم مییاید، دعوتهایی برای خشم و غضب فزاینده مردمان است.

وی با اظهار این که دادخواهی مسالمت آمیز و اعلام مطالبات حق قانونی و انسانی مردمان مصر است که از سیاست های نظام به ستوه آمده اند، گفت: خشونت و خرابی و انحدام کشور بزرگترین خطری است که مصر را به مخاطره مییاندازد و مانع تحقق اهداف ملت برای دستیابی به آزادی و کرامت بشری است و راه نفوذ مخالفان و دشمنان نظام به درون کشور را هموار می کند.

سرپرست حزب «الجیل» مصر تاکید کرد: اطمینان دارم روز ۱۱ نوامبر بدون برگزاری تظاهرات سپری خواهد شد، چون بیداری و آگاهی مردمی خط نخست پاسداری از مصر در قبال چنین دعوتهایی است که درصدد فتنه انگیزی و ایجاد هرج و مرج در مصر است.

وی سخن خود را با این نقل کرده به انتها رساند که مصر در شرایط اقتصادی سفتی بسرمی برد و توان پذیرش چنین رخ دادها و بحران های داخلی را ندارد.

***نظر يادتان نرود***

نگارنده: آبتين ی.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پس از چندين شکيبايی شبی يا رب توان ديدن
««« »»»
که شمع ديده افروزيم در محراب ابرويت

هدف از فراخوان های مشکوک برای تظاهرات ۱۱ نوامبر در مصر براندازی نظام است

TT / 48 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال