شجاعت ارتش سوریه، حزب الله و ایران حلب را از فاجعه ای بزرگ نجات داد


شجاعت ارتش سوریه، حزب الله و ایران حلب را از فاجعه ای بزرگ نجات داد

خبرگزاری فارس: شهامت ارتش کشور سوریه، حزب‌الله و ایران حلب را از فاجعه‌‌ای بزرگ نجات داد

نماینده پارلمان کشور سوریه گفت: شهامت و دلیرمردی ارتش کشور سوریه، مقاومت حزب الله و ایران، سبب نجات حلب از یک فاجعه‌ بزرگ شد.

«محمد جلال درویش»، وکیل و نماینده پارلمان کشور سوریه در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، با اظهار این که حالت بسیار حساس و پر خطری بر حلب حاکم است، تصریح کرد: وارسی اوضاع حلب اصلیترین بحث نکته بحث در نشست اخیر پارلمان کشور سوریه بود.

نماینده پارلمان کشور سوریه یادآوری کرد که گروه های تروریستی تمام توانایی و توان و مزدوران خود را با تمام ابزارها و امکانات در اختیار از جمله حامی ای و پشتیبانی سرویس های اطلاعاتی و امنیتی دنیا در حلب به خدمت گرفته اند.

درویش تاخیر نیروی هوایی کشور روسیه در انجام ماموریتی که در حلب برعهده داشت را توجیه ناپذیر آگاهی داشت، چراکه به باور وی این تاخیر امکان داشت، به تراژدی ای بزرگ در حلب منجر شود.

وی شهامت و دلیرمردی نیروهای مسلح و ارتش کشور سوریه در جوار مقاومت حزب الله و ایران را سبب نجات حلب از یک فاجعه به تمام معنا و به دست گرفتن مجدد خلاقیت عمل در عرصه میدانی آگاهی داشت.

نماینده پارلمان کشور سوریه درباره اخطار روس ها به کشور ترکیه گفت: اخطار مسکو به آنکارا جدی بود اما بعید است شرایط به مقابله این دو کشور مقابل یکدیگر بیانجامد، چون بزرگترین بازنده در این جنگ کشور ترکیه خواهد بود و آنکارا به این بحث کاملا آگاه است.

درویش درباره خواست مسکو جهت اعلام فهرست گروه های مسلح میانه رو نکته نگاه ایالات متحده گفت: قصر سفید توجهی به این خواسته نخواهد کرد چون پایه و اساس سیاست این کشور بر دروغ و نیرنگ بنا نهاده شده و این تقسیم بندی نیز آمریکایی ها را به اهداف اشان در کشور سوریه منتقل نخواهد کرد.

وی در انتها تاکید کرد: مردمان کشور سوریه به ارتش خود و همچنین ایران و مقاومت حزب الله و متحد روس خود اطمینان کامل دارند و آگاهی میدارند، پیروزی متعلق به آنها خواهد بود.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد —

نگارش توسط : افسون غ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گذار بر ظلمات است خضر راهی کو
««« »»»
مباد کتش محرومی آب ما ببرد

شجاعت ارتش سوریه، حزب الله و ایران حلب را از فاجعه ای بزرگ نجات داد

TT / 88 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال