کسب رتبه دوم دانشجوی واحد میانه در آزمون سراسری کارشناسی ارشد


 

 

خبرگزاری آنا: مهندس ولی شیری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، رتبه دوم کشوری در رشته طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، ولی شیری، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته مهندسی معماری از دانشگاه دولتی یزد بوده و اکنون عضوسازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی با مرتبه پایه دو است.

شیری در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، با امتیاز 5987 و با رتبه کل2 کشوری به عنوان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در رشته طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای پذیرفته شد.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دوره ای است که طی آن دانش آموختگان این رشته باید دانش لازم برای تهیه طرح های توسعه شهری مورد نیاز کشور را فرا گرفته و بتوانند رابط مناسبی بین برنامه های دیگر شهرسازی بوده و نظارت و مراقبت بر توسعه شهری پایدار بر اساس سیاست ها و طرح های مصوب را بر عهده گیرند.

شهرسازی در عین تخصصی بودن، دارای خصلت و ویژگی های میان رشته ای است و تقویت زمینه های مختلف آن از جمله برنامه ریزی شهری در ارتباط و تنگاتنگ با برنامه ریزی منطقه ای، طراحی شهری، مدیریت شهری و برنامه ریزی مسکن می تواند زمینه های رشد و تعالی این رشته را فراهم کند.

 


[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال