مجموعه داستان های بلند شیعه به محاکمه امویان رسید


مجموعه داستان های بلند شیعه به محاکمه امویان رسید

خبرگزاری فارس: مجموعه داستان‌های بلند شیعه به محاکمه امویان رسید

سومین جلد از مجموعه داستان‌های بلند شیعه توسط انتشارات علت ما روانه بازار کتاب شد.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، انتشارات علت ما در سال های اخیر با قلم روان و گیرا محمدرضا انصاری قادر بوده است توجه مخاطبان کتاب خوان را به کتاب های دینی بیش از قبل معطوف کند. از کلکسیون های پر مخاطب به قلم محمدرضا انصاری می توان به مجموعه قصه های بلند شیعه اشاره کرد که در مدتی کوتاه قادر بوده درمیان جوانان و نوجوانان نیز مخاطبان زیادی را داشته باشد و اکنون جلد سوم این مجموعه با نام «محاکمه امویان در کلام امام مجتبی(ع)» از سوی انتشارات علت ما روانه بازار نشر شده است.
کتاب محاکمه امویان در کلام امام مجتبی (ع) به وارسی داستان مقابله امام مجتبی علیه السلام با معاویه و یاران او توجه کرده و به صورت بحثی برای مخاطب از فضائل امیر المومنین درمقابل بنی امیه، ننگ های معاویه از وقت پیامبر، سوابق و نسب پسران عثمان و عاص و عقبه و سوابق شرم آور عتبه و مغیره و مروان سخن به میان می آورد.
کتاب های داستان مسافرت امامین به دمشق و بلندترین داستان غدیر همراه با کتاب های گزارش لحظه به لحظه مخاطبان این نگارنده را به کتاب های کم حجم و کم هزینه نرخ عادت داده و این اصلی در کتاب محاکمه امویان در کلام امام مجتبی (ع) نیز رعایت شده و این کتاب با جلد شومیز در ۷۲ صفحه و با نرخ ۳۰۰۰ تومان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
علاقه مندان به تهیه کتاب «محاکمه امویان در کلام امام مجتبی (ع) » قادر هستند با شماره ۰۲۵۳۷۷۴۴۹۸۸ (انتشارات علت ما) تماس بگیرند.

****نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش از: فرنگيس ض.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاهدی از لطف و پاکی رشک آب زندگی
««« »»»
دلبری در حسن و خوبی غيرت ماه تمام

مجموعه داستان های بلند شیعه به محاکمه امویان رسید

TT / 43 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات