کشف نامه قدیمی بعد از 50 سال +عکس


یک مرد آمریکایی که در حال ماهیگیری بود بطری کوچکی را روی آب مشاهده کرد که یک کاغذ لوله شده در آن وجود داشت.

فارس : او پس از باز کردن بطری متوجه شد این کاغذ به دست اعضای یک خانواده اهل «نیو همپشایر» نوشته شده است که تعطیلات خود را در سواحل کارائیب در آمریکای جنوبی به سر می‌بردند.


«کلینت بوفینگتون» که یک موسیقی‌دان و نویسنده است، زمانی که به جزایر تورکس و کایوکس رفته بود، به صورت اتفاقی این بطری قدیمی را پیدا کرد.

او گفت:‌ «متوجه شدم یک بطری که داخل آن کاغذ گذاشته شده، در ساحل دریا است. ابتدا متوجه اهمیت این قضیه نشدم، ولی سپس دریافتم که نامه داخل بطری می‌تواند بسیار قدیمی باشد. داخل بطری متنی با مداد نوشته شده بود».

 

بوفینگتون در این متن که به زبان انگلیسی نوشته شده بود موفق شد کلماتی مانند «به داخل آن نگاه کن»، «بازگشت»، و «موج خروشان» را شناسایی کند. روی این دست‌نوشته نام هتل «بیچکامبر» هم نوشته شده بود و بررسی‌های دقیق‌تر نشان داد پدر شخصی به نام «پائولا پیِرس» حدود 50 سال قبل این نامه را نوشته است.

زمانی که پائولا کاغذ را دید، دستخط پدر خود را تشخیص داد و گفت: «این اتفاق باورنکردنی است. او این نامه را نوشته است. دستخط او کاملا قابل تشخیص است. ما برای 26 سال از پدر خود بی‌خبر بودیم و هم‌اکنون دستخط او را پیدا کرده‌ایم».

لازم به ذکر است این باری حاوی نامه مربوطه هزاران مایل دورتر،‌ پس از گذشت بیش از 5 دهه شناسایی شد. روی نامه نوشته شده بود: «به بلوار اوشِن شماره 419 مراجعه کنید و از تینا، صاحب هتل بیچکامبر جایزه بگیرید».

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال