مدارک مورد احتیاج برای شماره گذاری اتومبیل های وارداتی


مدارک مورد نیاز برای شماره گذاری خودروهای وارداتی

معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس شهر تهران مدارک نکته احتیاج برای شماره قرار دهی ماشین های وارداتی را اعلام کرد. سرهنگ سعید روحی گفت: شهروندانی که قصد وارد کردن ماشینی را به کشور دارند باید در وهله نخست اسناد گمرکی (پروانه گمرکی یا گواهی نامه گمرکی) پیشنهاد کنند؛ همچنین توجه کرد دیوان دولتی (پیامد شهرداری، دارایی و …)، بیمه شخص ثالث، ارائه مدرک احراز هویت (شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه یا گذرنامه معتبر) و ارائه مدرک احراز سکونت مالک (برابر مندرجات بند شماره ١٥) جزو شروط وارد کردن خودرو است.

وی با اشاره به این که در جوار جمع آوری این مدارک، مدرک توجه کرد مخارج شماره قرار دهی الزامی است، گفت: در صورتی که خودرو دولتی باشد احتیاج به شناسایی نامه از اداره کل اموال دولتی وزارت اقتصاد، دارایی و در شهرستان ها از اداره اقتصاد و امور دارایی مرکز استان است.

همچنین طبق نقل کرده معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس تهران، اگه خودرو برای تاکسی انتخاب شده باشد، احتیاج به شناسایی نامه از تاکسیرانی شهر مکان سکونت است.

*پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست*

تهیه از: كاوه ق.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای نور چشم من سخنی هست گوش کن
««« »»»
چون ساغرت پر است بنوشان و نوش کن

مدارک مورد احتیاج برای شماره گذاری اتومبیل های وارداتی

TT / 34 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال