پر دلهره ترین ازدواج در دنیا +عکسها و تصاویر


پر دلهره ترین عروسی در جهان +تصاویر

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس پر استرس ترین عروسی در دنیا +تصاویر

پر استرس ترین عروسی در دنیا +تصاویر

 

خانم و همسر ماجراجوی روسی لحظات استرس آوری را در عروسی خود همراه با مهمانان آزمودند . به اعلان سرزه و به نقل از این زوج روسی  که میخواستند مهمانی عروسی فرق می داری داشته باشند از یک خرس به ضیافت ازدواجشان فراخوان به عمل آوردند! به اعلان سرزه و به نقل از این زوج  خلاق روسی یکی از ویژه ترین مهمانی عروسی دنیا را به انجام رساندند.

 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس پر استرس ترین عروسی در دنیا +تصاویر

 

به اعلان سرزه و به نقل از  “دنیس” و “نلیا” زوج ۳۰ ساله روسی عروسی خود را با فراخوان از یک مهمان ویژه ضیافت گرفتند. احتمالا باورتان نشود اما مهمان آنها یک خرس ۳ متری قهوه ای با نام “استفان” بود. در حالی که این زوج، مهمانی سوگند و عهد ازدواج را به انجام میرساندند این خرس نیز به صورت نمادین این پیوند را ثبت نمود.

 

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس پر استرس ترین عروسی در دنیا +تصاویر

 

“دنیس” در این خصوص نقل کرد: من و همسرم آگاهی میداشتیم که “استفان” خرس مهربانی است. همچنین آگاهی میداشتیم که “استفان”خرس بزرگ و در عین حال غیر قابل پیشگویی است. از این که می نگاه کردیم یک خرس واقعی و بزرگ در جوار ما وجود دارد

 

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس پر استرس ترین عروسی در دنیا +تصاویر

احساس ویژه ای داشتیم. باید اعتراف کنم من و همسرم اندکی به وحشت افتاده بودیم اما بسیار شادم که آرزوی ما به حقیقت مبدل شد. واقعا تجربه باحالی بود که قادر بودیم چنین نوستالژی بیادماندنی را با “استفان” به تصویب رسانیم. ما هرگز این روز را از یاد نخواهیم برد.

 

————————————-

مطلب از : بهمن ط.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون کرد در دلم اثر آواز عندليب
««« »»»
گشتم چنان که هيچ نماندم تحملی

پر دلهره ترین ازدواج در دنیا +عکسها و تصاویر

TT / 125 — TP / 54%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال