اشتغال بیش از ۶۰۰نفر در ریگان


باشگاه خبرنگاران جوان : فرماندار ریگان با اشاره به اینکه تلاش برای رشد اقتصادی روستاها و کمک به فعالیت های اقتصادی خانوارهای روستایی در این شهرستان همچنان در دستور کار قرار دارد گفت: توانمندسازی خانوارهای روستایی یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی است .
اشتغال بیش از ۶۰۰نفر در ریگانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، امین باقری امروز در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان ریگان افزود: یکی از فعالیت های فرمانداری ریگان در قالب اقتصاد مقاومتی، توانمندسازی خانوارهای روستایی این شهرستان است .
وی خاطر نشان کرد : اشتغال های خرد خانگی در ریگان با راه اندازی صندوق های خرد خانگی در روستاها در حال انجام است .
فرماندار ریگان گفت: طرح های مختلفی در قالب اقتصاد مقاومتی در شهرستان ریگان در حال اجراست و تاکنون برای ۶۷۹ نفر اشتغال ایجاد کرده است .
باقری تصریح کرد: تعدادی از مشاغل خانگی در شهرستان ریگان در قالب اقتصاد مقاومتی توسط پروژه بین المللی جف در حال انجام است .
وی همچنین وسعت پروژه جف را در ریگان ۱۴۸ هزار هکتار ذکر کرد و افزود: این پروژه در ۵۸ روستا و در دوره پنج ساله انجام شده است .
فرماندار ریگان از توانمندسازی جوامع محلی، تشکیل صندوق‌ های خرد اعتباری و ایجاد اشتغال در جوامع روستایی و حفظ منابع طبیعی به عنوان اهداف پروژه احیای اراضی جنگلی و تخریب یافته نام برد .
باقری افزود: از جمله دستاوردهای پروژه جف در شهرستان ریگان احیای ۱۲ هکتار از عرصه ‌های منابع طبیعی، ایجاد ۶۷۹ شغل در ۳۹ عنوان، افزایش روحیه مشارکت ‌پذیری و پای کار بودن مردم و همکاری‌ های بین‌ نهادی است .

برای مشاهده اخبار استخدام استانداری کرمان اینجا کلیک کنید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال