فائقی: بحث دخالت دولت و دو شغله‌ها می‌تواند اولویت سلطانی‌فر باشد/ وزیر جدید محیط قانونی برای ورزش ایجاد کند


سعید فائقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره اینکه فکر می کنید سلطانی‌فر با رای اعتمادی که گرفته چه برنامه‌ای را باید در اولویت قرار دهد اظهار داشت: او برنامه‌هایش را در مجلس اعلام کرد و باید به قولی که در مجلس داده عمل کند. البته مدت کمی از دولت باقی مانده و خیلی از برنامه‌ها در 10 ماه اجرایی نمی‌شود. 

وی افزود: وزیر ورزش حالا باید اولویت بندی کند به عنوان مثال قانون وزارت و همین طور باشگاه داری را به مجلس ببرد تا بتواند محیط قانونی خوبی برای ورزش به وجود آورد. الان فقط می‌توان کارهای نرم افزاری را انجام داد. 

معاون اسبق سازمان تربیت بدنی با اشاره به اینکه لازم است بحث دخالت دولت در امور فدراسیون‌ها حفظ شود تصریح کرد: مسئله‌ای که الان مطرح شده این است که از نظر کمیته بین المللی المپیک ما متهم به دخالت دولت در امور فدراسیو‌ن‌ها هستیم بنابراین سلطانی فر می‌تواند با اهمیت دادن به کمیته المپیک ایران این موضوع را بلافاصله حل کند. 

فائقی همچنین با اشاره به اینکه بحث دو شغله‌ها در ورزش باید برای همیشه حل شود خاطرنشان کرد: بحث حضور در فدراسیون‌ها و همین طور حوزه ورزش داوطلبی است و ریاست فدراسیون در هیچ جای دنیا شغل نیست. ورزش در طبقه بندی مشاغل تعریف نشده بنابراین سلطانی فر می‌تواند این موضوع را در مجلس حل کند تا بحث دو شغله‌ها برای همیشه تمام شود.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات