قوانین ابلاغی امر به معروف و نهی از منکر در ادارات بابلسر اجرا شود


قوانین ابلاغی امر به معروف و نهی از منکر در ادارات بابلسر اجرا شود

خبرگزاری فارس: مقررات ابلاغی امر به معروف و نهی از منکر در ادارات بابلسر اجرا شود

فرماندار بابلسر نقل کرد: مدیران موظف به اجرای مقررات ابلاغی امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و نهادها هستند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بابلسر، سیدعلی اسد صبح امروز در نشست امر به معروف و نهی از منکر در تالار اجتماعات فرمانداری بابلسر با تسلیت به عالیت فرارسیدن ایام صفر بیان کرد: امام حسین (ع) در راستای اصلاح دین از جان خویش گذشت که این بحث نمایان کننده توجه جدی این امام همام به مسأله امر به معروف و نهی از منکر است.

وی با بیان این که همچنان که به نماز نخست زمان دقت میداریم، امر به معروف را نیز سرلوحه کار خود گذاریم، نقل کرد: در کشور ما فراخوان به خیر، امر به معروف و نهی از منکر تکلیفی همگانی باید قرار گیرد و این بحث نکته توجه همه مردمان باشد.

فرماندار بابلسر با اشاره به این که همه مدیران موظف هستند مقررات ابلاغی امر به معروف و نهی از منکر را اجرایی کنند، نقل کرد: در اجرای امر به معروف و نهی از منکر دقت شود تا آبروی اشخاص حفظ و نکات در نهایت احترام و ادب مطرح شود.

اسد با بیان این که هیچ شخصی حق ندارد خارج از محدوده شرع و مقررات به بیان امر به معروف و نهی از منکر توجه بکند، اضافه کرد: اشخاص واقعی یا حقوقی حق ندارند درمقابل اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع بوجود آورند.

در ادامه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرستان بابلسر نیز با بیان این که عظمت امر به معروف و نهی از منکر بر کسی پوشیده نیست، نقل کرد: اساس نبوت در امر به معروف نهفته شده است.

سیدموسی حسین نژاد با بیان این که بعضی از گروهک ها و طیف ها در جامعه به اشاعه فساد توجه میکنند و درپی این هستند که جوانان را بی هویت کنند، بیان کرد: شعار همه جوامع در سطح نظام جهانی تقویت چهار مولفه توانایی برتر، اقتصاد برتر، توانایی برتر و سرمایه برتر است.

وی سرمایه هر کشور را جوانان آن کشور آگاهی داشت و اضافه کرد: همه باید در راستای امر به معروف قدم بردارند.

*******************

مسئول متن : پژمان ص.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشقبازی کار بازی نيست ای دل سر بباز
««« »»»
زان که گوی عشق نتوان زد به چوگان هوس

قوانین ابلاغی امر به معروف و نهی از منکر در ادارات بابلسر اجرا شود

TT / 146 — TP / 43%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال