ترامپ صلاحیت رئیس جمهور شدن را ندارد


به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، باراک اوباما گفت: دونالد ترامپ صلاحیت رئیس جمهور شدن را ندارد و برای فرماندهی کل نامناسب است.

اوباما در اظهاراتی در اوهایو گفت من از همه شما می خواهم در هفته باقیمانده بیشترین تلاش خود را به کار بندید تا اطمینان یابید رئیس جمهوری بعدی آمریکا هیلاری کلینتون است. به خاطر تلاش بسیار شما بیش از یک میلیون نفر در اوهایو رای خود را به صندوق انداختند.

رئیس جمهور آمریکا گفت: این یک هفته شما نمی توانید تنفس (وقفه در تلاش) داشته باشید زیرا این هفته، آینده کشوری که ما آن را دوست داریم، رقم می خورد. شعار من این نبود که من می توانم بلکه شعار من این بود که ما می توانیم. من در همان موقع گفتم که من مرد کامل و رئیس جمهور بی عیب نخواهم بود اما گفتم که هر روز تلاش خواهم کرد تا اطمینان یابم زندگی شما بهتر خواهد شد.

اوباما گفت: فقط یک نامزد در این انتخابات است که زندگی خود را وقف آمریکای بهتر کرده و او رئیس جمهور بعدی آمریکا هیلاری کلینتون است اما اشتباه نکنید، اگر ما کار خود را در این هفت روز آینده انجام ندهیم، همه پیشرفت هایی که داشتیم، از دست می رود. آینده ما بستگی به کاری دارد که شما در هفت روز آینده خواهید کرد.

رئیس جمهور آمریکا گفت: دونالد ترامپ صلاحیت رئیس جمهور شدن را ندارد. به حرف های من نگاه نکنید بلکه به بسیاری از جمهوریخواهان نگاه کنید که همین مطلب را می گویند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال