محدودیت های ترافیکی روز ۱۳ آبان در خراسان جنوبی اعلام شد


محدودیت های ترافیکی روز ۱۳ آبان در خراسان جنوبی اعلام شد

سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی از اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز ۱۳ آبان در خراسان جنوبی گزارش کرد.

تصویر و عکس   محدودیت های ترافیکی روز ۱۳ آبان در خراسان جنوبی اعلام شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از بیرجند، علیرضا رضایی شامگاه سه شنبه در میان خبرنگاران با بزرگ داشت ۱۳ آبان بیان داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی مد نظر گیرد با عنایت برگزاری مهمانی گرامی داشت این روز و به منظور تسهیل در عبور و مرور و ازدیاد ضریب مطمئنی برای شهروندان و پیش گیری از معضلات ترافیکی، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی را به اجرا قرار دهد.

وی اضافه کرد: به همین خاطر به همشهریان پیشنهاد داده میشود در وقت اعمال محدودیت های ترافیکی از خیابان های مجاور و جایگزین جهت تردد بهره گیرند.

سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی عنوان کرد: از ساعت ۸ صبح تا انتها مهمانی روز پنجشنبه ۱۳ برج آبان ممنوعیت تردد و توقف در خیابان شهدا (مسیر رفت و برگشت) و در میدان شهدا و میدان ابوذر شهرستان بیرجند حضور دارد.

رضایی بیان داشت: ممنوعیت تردد از سه راهی ۱۷ برج شهریور به سمت میدان شهدا، خیابان چشم انتظاری(خیابان شهید کوشه ای) به سمت میدان شهدا، از خیابان طالقانی حدفاصل تقاطع نهضت به سمت میدان ابوذر و از خیابان مدرس حدفاصل میدان نخست تا میدان ابوذرو خیابان ارتش حدفاصل تقاطع مدافعان تا میدان ابوذر است.

ممنوعیت توقف و تردد در میدان ابوذر

شایان توجه است با عنایت به مسدود بودن مسیرهای منتهی به میدان ابوذر از سمت خیابان طالقانی مسیر تردد اتوبوسهای شرکت واحد از خیابان شهید بهشتی-خیابان شهید نواب صفوی و خیابان مدرس است.

*****************************

تهیه شده توسط : كامران ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشق چه کند گر نکشد بار ملامت
««« »»»
با هيچ دلاور سپر تير قضا نيست

محدودیت های ترافیکی روز ۱۳ آبان در خراسان جنوبی اعلام شد

TT / 57 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال