دیدار تمام سپاهانی طلایی پوشان در افتتاحیه ورزشگاه نقش جهان


دیدار تمام سپاهانی طلایی پوشان در افتتاحیه ورزشگاه نقش جهان

در گردهمایی آغازین ورزشگاه نقش جهان، تیم‌های بزرگسالان و امید سپاهان در ملاقاتی نمادین به میدان می‌روند.

تصویر و عکس   دیدار تمام سپاهانی طلایی پنهان کن در افتتاحیه ورزشگاه نقش جهان

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اصفهان، بعد از سال ها انتظار، بالاخره ۱۲ آبان روز طلسم شکنی برای " گودال فوت رقبا " لقب خواهد گرفت و ورزشگاه بزرگ نقش جهان اصفهان با وجود معاون نخست ریاست جمهوری افتتاح خواهد شد.

این رویداد به طور قطع نه تنها برای اصفهانی ها بلکه برای تمام ورزش دوستان گیرا و حائز اهمیت است و به طور قطع برنامه ریزی ها برای این روز به گونه ای انجام شده که روزی به یاد ماندنی و ویژه برای همه باشد.

علاوه بر گردهمایی آغازین که ساعت ۱۴ روز ۱۲ آبان با وجود معاون نخست ریاست جمهوری و بسیاری از مسئولان کشوری و استانی به انجام رسانده میشود و همچنین سایر برنامه های مفرح و خاص، در این روز شاگردان عبدالله ویسی در تیم بزرگسالان سپاهان به صورت نمادین با امیدهای این باشگاه دیدار می کنند.

به خاطر تلاش و البته مسئولیتی که فولاد مبارکه برای تکمیل این ورزشگاه برعهده گرفت، این اتفاق برای این کلکسیون خاصتر خواهد بود و به همین دلیل باشگاه سپاهان در بیانیه ای از ورزش دوستان و هواداران سپاهان خواست کرده که با وجود پرشور خود روزی باشکوه بسازند.

در نوشته این بیانیه آمده است:

«بعد از سال ها صبر و انتظار، بالاخره شهر گنبدهای فیروزه ای و مردم پایتخت فرهنگی و ورزش فوتبال میهن مان شاهد افتتاح ورزشگاهی در خور شأن خود هستند.

در دولت تدبیر و امید و به همت شرکت فولاد مبارکه اصفهان و وزارت ورزش و جوانان، ورزشگاه نقش جهان که به حسرت طولانی دوستداران ورزش این خطه مبدل شده بود افتتاح می شود تا از این پس هواداران سپاهان به همراه تیم دوست داشتنی خود در مدرن ترین استادیوم کشورمان به عنوان ورزشگاه خصوصی شان میزبان رقبا باشند.

نقش بین المللی که از سوی طلایی دلان و هواداران سپاهان لقب گودال فوت رقبا برای آن انتخاب شده بود، بار دیگر زنده شد تا در این استادیوم زیبا، قهرمانی ها و افتخارات بیشتر فولاد مبارکه سپاهان را ضیافت بگیریم و برگ زرینی دیگر در کارنامه فولاد مبارکه اصفهان در حوزه مسئولیت های اجتماعی و ورزشی رقم بزنیم.

چهارشنبه ۱۲ آبان به عنوان روز افتتاح ورزشگاه بزرگ، روزی به یاد ماندنی در تاریخ ورزش و ورزش فوتبال اصفهان است تا در ایام سالگرد تاسیس باشگاه پرافتخار فولاد مبارکه سپاهان، با وجود جهانگیری معاون محترم ریاست جمهوری ، مقامات استان و مدیران شرکت فولاد مبارکه زندگی مجدداً نقش جهان آغاز شود.

به کشور یمن این رخداد مبارک از همه مردم و دوستداران ورزش فوتبال اصفهان و هواداران پیوسته همراه و وفادار سپاهان فرا میخوانیم تا به همراه ستارگان، پیشکسوتان و ورزشکاران تیم ورزش فوتبال و سایر تیم های باشگاه، با وجود پرشور و باشکوه خود این روز تاریخی را خوشگل تر و بیادماندنی تر نمایند و چهارشنبه را به عنوان قبل درآمدی بر وجود پرتعداد و آتشین خود در ملاقات های آتی فولاد مبارکه سپاهان گذارند.

در گردهمایی آغازین شاگردان عبدالله ویسی در ملاقاتی نمادین با تیم ورزش فوتبال امید فولاد مبارکه سپاهان دیدار می کنند.

چشم انتظار همه شما با پیراهن های خوشگل زرد طلایی در ورزشگاه نقش جهان هستیم.

وقت: چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵ -ساعت: ۱۴

جا: پایان شاهراه کاوه، استادیوم ورزش فوتبال نقش جهان.

به امید یک روز با شکوه»

****************

تهیه شده توسط: دلاور ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای کبک خوش خرام کجا می‌روی بايست
««« »»»
غره مشو که گربه زاهد نماز کرد

دیدار تمام سپاهانی طلایی پوشان در افتتاحیه ورزشگاه نقش جهان

TT / 115 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال