گنجی: دو ستون نهضت عاشورا و نهضت انتظار آمریکا را ناکام کرده است/پسا برجام انتظار مردم را برآورده نکرد


گنجی: دو ستون نهضت عاشورا و نهضت انتظار آمریکا را ناکام کرده است/پسا برجام انتظار مردم را برآورده نکرد

مدیر مسئول نشریه جوان گفت: آمریکایی‌ها راز ناکامی خودشان را فهمیده‌اند و آن این که عناصری در تفکر شیعه وجود دارد که واژه است از نهضت عاشورا و نهضت انتظار و تا انقلاب کشورمان بر این دو ستون محکم است نمی‌توان از پای درآورد.

تصویر و عکس   گنجی: دو ستون نهضت عاشورا و نهضت انتظار ایالات متحده را ناکام کرده است/پسا برجام انتظار مردمان را برآورده نکرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از زنجان، عبدالله گنجی در مسجد امام محمدباقر(ع) این شهر با بیان این که ما هیچ ستمی در حق ایالات متحده نکردیم بیان داشت: ما غیر از تصرف سفارت ایالات متحده که ثابت کردیم لانه جاسوس بوده هیچ بدی به این کشور نکردیم.

وی با بیان این که آمریکایی ها تا این مدت هر چه را قادر میبودند کرده اند عنوان کرد: خود آمریکایی ها در این مانده اند که کشور ۳۳۰ میلیون جمعیتی، با یک چهارم درآمد دنیا، با بزرگترین ارتش دنیا، همه عوامل توانایی و مدد انجمن اروپا چگونه قادر نیست ایرانی را با سلاح کمتر، ارتش و ملتی کمتر از پای درآورد.

مدیرمسئول نشریه جوان گفت: آمریکایی ها راز این ناکامی را فهمیده اند و آن این که عناصری در تفکر شیعه وجود دارد که واژه است از نهضت عاشورا و نهضت انتظار و تا انقلاب کشورمان بر این دو ستون محکم است نمی توان از پای درآورد.

وی با اشاره به شکست نقشه ها و گزینه های دشمن در رویارویی با ملت کشورمان ابراز کرد: آمریکاییها پس از شکست گزینه های فرهنگی، سیاسی و ارتشی به این رسیدند که باید به فکر ضربه زدن به اقتصاد باشند تا همه ملت کشورمان را درگیر و یک فشاری را از پایین به انقلاب وارد کنند.

گنجی بیان کرد: آمریکاییها در این جو یک دو دستگی را نیز در کشور ما می نگاه کنند که عده ای حضور می دارند بین معیشت و انقلاب فاصله بیندازند و از بین این دو گزینه بر روی گزینه انقلاب خط بزنند.

وی با بیان این که از سال ۹۱ این بازی آمریکایی ها شروع شد یاد آوری کرد: بیشتر معضلات کشور به تحریم ها برنمی گردد و مسائل مدیرینی چنین حالتی را به وجود آورده است.

مدیر مسئول نشریه جوان با یادآوری این که عده ای پس از تحریمها راه را فقط در مذاکره با ایالات متحده آگاهی میداشتند بیان داشت: با یک آدرس غلط و باور غلط مذاکره با ایالات متحده راه برون رفت از وضعیت ایجاد شده مطرح شد.

وی با اشاره به انجام تمامی تعهدات از طرف کشورمان گفت: ما با دست خودمان اراک را با بتن پر کردیم اما این انتظار مردمان که پسا برجام معضلی از کشور را حل می کند به عاقبت نرسید.

گنجی تصریح کرد: پس از این بدعهدی ها مردمان به این نتیجه رسیده اند که اتمی دستاویزی بیش نبوده است و آمریکاییها درپی گشوده شدن راه مکالمه با کشورمان در بوده اند.

وی با بیان این که آمریکایی ها به چیزی که در نبرد با کشورمان قادر نیستند به آن برسند اضافه کرد: به همین دلیل آنها درپی مذاکره با کشورمان در موضوعات دیگر هستند.

مدیر مسئول نشریه جوان با اشاره به این مورد که ایالات متحده به فکر براندازی نظام نیست و یک جمهوری اسلامی اسمی را می خواهد بیان داشت: آنها ایرانی به اسم اسلامی شبیه به کشورهای کشور ترکیه، کشور پاکستان و افعانستان را می خواهند.

وی به توانمندی پاسداری ای کشور در شرایط کنونی اشاره و بیان کرد: وقتی که ما یک موشک برای رویارویی با صدام نداشتیم اما امروز موشک های ما بازدارنده هستند.

گنجی با اشاره به توانایی ناحیه ای کشورمان یاد آوری کرد: در بیشتر مذاکرات بر سر مسائل منطقه چنانچه کشورمان نباشد مذاکره ای انجام نمی شود که این توانایی ناحیه ای ما را نمایان میکند.

وی با بیان این که این توانایی در فشار هشت سال نبرد و تجزیه طلبی، ترور و تحریم های شکننده حاصل شده است گفت: همه این دستاوردها به دلیل ایستادگی مردمان حاصل شده است.

–انتهاي مطلب–

تهیه کننده : دل آرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو غنچه گر چه فروبستگيست کار جهان
««« »»»
تو همچو باد بهاری گره گشا می‌باش

گنجی: دو ستون نهضت عاشورا و نهضت انتظار آمریکا را ناکام کرده است/پسا برجام انتظار مردم را برآورده نکرد

TT / 149 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال