توقیف ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال لوازم آشپزخانه قاچاق در سمیرم


توقیف ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال لوازم آشپزخانه قاچاق در سمیرم

دستگیری عامل سرقت از حساب، کشف ۱۰۱ کیلو تریاک از زیر صندلی‌های سواری سمند و توقیف سواری هیوندای با بیش از ۲۶ میلیون ریال خلافی از جمله اخبار کوتاه انتظامی استان اصفهان است.

تصویر و عکس   توقیف ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال وسایل مطبخ قاچاق در سمیرم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اصفهان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسن یار رفیقی بیان داشت: مأموران یگان کمک شهرستان اصفهان خلال گشت خانمی دریکی از نواحی این کلان شهر به یک سیستم سواری سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به این که مأموران که به گفتمانهای ضدونقیض راننده خودرو مشکوک شده بودند، بعد از هماهنگی با مقام قضایی خودرو را بازرسی کردند، اضافه کرد: در بازرسی دقیق از این خودرو مقدار ۱۰۱ کیلو تریاک که زیر صندلی های خودرو جا ساز شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان بابیان این که یک سوداگر مرگ در این خصوص دستگیر شد، خطاب به قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ گفت: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر با قاطعیت برخورد می کند و مجوز جولان و سرکشی به آن ها نخواهد داد.

نبود توجه به جلو مرگ عابر پیاده را رقم زد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: یک سیستم وانت پیکان با عابر پیاده در شهرستان برخوار برخورد کرد و درنهایت مرگ عابر پیاده را رقم زد.

سرهنگ جهانگیر کریمی با اشاره به این که مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان برخوار از برخورد یک سیستم وانت پیکان با عابری پیاده باخبر و بلافاصله به مکان حادثه فرستاده شدند، بیان داشت: متأسفانه براثر این حادثه رانندگی عابر پیاده جان باخت.

وی با بیان این که کارشناسان پلیس راه دلیل وقوع این حادثه رانندگی را نبود توجه به جلوی راننده وانت پیکان اعلام کردند، از رانندگان درخواست، سریع مجاز و مطمئنه رانند تا شاهد وقوع اینشکلی حوادث تلخ رانندگی نباشیم.

دستگیری عامل سرقت از حساب

سرپرست پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که اقدام به سرقت از حساب یکی از شهروندان از طریق آنلاین کرده بود و با مبالغ دزدی ای کارت شارژ خریداری می کرد توسط مأموران پلیس فتای اصفهان معرفی و دستگیر شد.

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی بیان کرد: درپی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر این که فرد یا اشخاص ناشناسی به صورت آنلاین از حساب وی استخراج کردند وارسی بحث در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی با اشاره به این که با انجام یکسری کارهای تخصصی و خاص در اینترنت متهم معرفی و دستگیر شد، تصریح کرد: متهم بعد از مواجه شدن با مدارک و مستندات پلیس به بزه انتسابی اقرار و اعلام کرد پول های دزدی ای را صرف تهیه کرد کارت شارژ کرده است.

توقیف سواری هیوندای با بیش از ۲۶ میلیون ریال خلافی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: یک سیستم سواری هیوندای سانتافه که بیش از ۲۶ میلیون ریال جریمه توجه کرد نشده و ۷۲ فقره تخلف حادثه ساز داشت توقیف و به پارکینگ رسانده شد.

سرهنگ جهانگیر کریمی بیان داشت: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهر اصفهان خلال مهار تردد خودروها یک سیستم سواری هیوندای سانتافه را جهت اعمال قانون متوقف کردند.

وی اضافه کرد: در استعلام از سوابق این خودرو معلوم شد دارای ۲۶ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال جریمه توجه کرد نشده و ۷۲ فقره تخلف حادثه ساز است که بلافاصله توقیف و به پارکینگ رسانده شد و بیشترین تخلفات به تصویب رسانده شده برای این خودرو تخطی از سرعت مجاز است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان یاد آوری کرد: برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی درصورتی که مبلغ جریمه خودرو به ۱۰ میلیون ریال برسد، پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و اگر ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، نسبت به توجه کرد جریمه اقدام نشود، خودرو توقیف و از تردد آن پیش گیری خواهد شد.

توقیف ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال وسایل مطبخ قاچاق در سمیرم

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم گفت: یک محموله وسایل مطبخ قاچاق توسط مأموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید رئیسیان شهرستان سمیرم کشف و توقیف شد.

سرهنگ غلامرضا براتی تصریح کرد: مأموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید رئیسیان شهرستان سمیرم خلال مهار ماشین های عبوری از ایستگاه به یک سیستم تریلی مرگبار ولوو مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از این خودرو شمار ۹۸۰ کارتون وسایل مطبخ خارجی فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد، کارشناسان مربوطه ارزش این محموله یافته شده را دو میلیارد و ۵۰ میلیون ریال اعلام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم با اشاره به دستگیری راننده و تحویل به مراجع قضایی یاد آوری کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا به شدت برخورد خواهد کرد و مجوز جولان و سرکشی به آن ها نخواهد داد و از مردمان درخواست در صورت مشاهده هرگونه نکات مشکوک بحث را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

***با تشکر از حسن انتخاب شما***

نگارش توسط: آرتين ص.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نيکی پير مغان بين که چو ما بدمستان
««« »»»
هر چه کرديم به چشم کرمش زيبا بود

توقیف ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال لوازم آشپزخانه قاچاق در سمیرم

TT / 129 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال