هشدار آمریکا به اتباع خود درباره خطر حملات تروریستی داعش در هند


هشدار آمریکا به اتباع خود درباره خطر حملات تروریستی داعش در هند

سفارت ایالات متحده در دهلی بدیع با انتشار پیامی امنیتی به شهروندان آمریکایی نسبت در هند نسبت به حملات تروریستی گروهک تروریستی داعش اخطار داده است.

تصویر و عکس   اخطار ایالات متحده به اتباع خود درباره خطر حملات تروریستی گروهک تروریستی داعش در هند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از رویترز، سفارت ایالات متحده در دهلی بدیع سه شنبه با انتشار پیامی از شهروندان آمریکایی خواسته است تا نسبت به تهدیدات امنیتی کاملا هوشیار باشند.

این پیام امنیتی بعد از آن انتشار داده شده است که اطلاعاتی مبنی بر تلاش گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش برای انجام حملات در شهر دهلی بدیع حاصل شده است.

سفارت ایالات متحده در ادامه اضافه کرد: گزارش های اخیر رسانه های خبری هند نمایان میکند که گروهک تروریستی داعش درپی انجام حملات تروریستی در هند است.

سفارت ایالات متحده به شهروندان این کشور اخطار داده است که سطح تهدیدات امنیتی در اماکن مذهبی، بازارها و ضیافتهای عمومی در هند ازدیاد یافته است.

سفارت ایالات متحده از همه شهروندان آمریکایی خواسته است تا سطح هوشیاری امنیتی خود را ارتقا دهند و اقدامات عالی ای را برای آگاهی از شرایط امنیتی به انجام رسانند.

مقامهای آژانس تحقیقات ملی هند اعلام کردند که ماه گذشته یک مرد هندی را در ایالت تامیل نادو بازداشت کرده اند که یکی از اعضای فعال گروهک تروریستی داعش در کشور عراق بوده است.

————————————-

مسئول متن : فرشته ق.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شکر ايزد که ز تاراج خزان رخنه نيافت
««« »»»
بوستان سمن و سرو و گل و شمشادت

هشدار آمریکا به اتباع خود درباره خطر حملات تروریستی داعش در هند

TT / 73 — TP / 37%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال