گمانه زنی ها برای جایگزین «ایوبی» در سازمان سینمایی/ آیا تغییر رویکردی اتفاق خواهد افتاد؟


حجت اله ایوبی

سینماپرس: به نظر می رسد با توجه به عملکرد ضعیف و ناکارآمدی ایوبی در ریاست سازمان سینمایی که با فرافکنی های فراوان و سوء مدیریت از تعطیلی شورای عالی سینما تا بیکاری سینماگران گسترده شده است، جایگزینی وی دور از ذهن نخواهد بود، ولی نباید انتظار داشت با مطرح شدن گزینه هایی که آنها نیز سوابق درخشانی در مدیریت سینما ندارند، اتفاق تازه ای در این حوزه روی دهد.

پس از ورود سیدرضا صالحی امیری به وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی به احتمال زیاد حجت الله ایوبی از سمت ریاست سازمان سینمایی وزارت ارشاد استعفا خواهد داد.

سیدرضا صالحی امیری پس ازعدم موفقیت درکسب آرا از نمایندگان نهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای تصدی‌گری وزارت ورزش و جوانان روز گذشته با کسب ۱۸۰ رای موفق شد ادامه فعالیت های مدیریتی و اجرایی خود را در وزارتخانه ارشاد و فرهنگ و اسلامی پیگیری کند.

پس از تکیه صالحی امیری بر صندلی وزارات فرهنگ و ارشاد اسلامی به احتمال قوی شاهد تغییرات زیادی درمعاونت های فرهنگی و هنری وزارتخانه ارشاد خواهیم بود. حال شنیده‌ها حاکی از این است که پس ازحضورصالحی امیری در بهارستان حجت الله ایوبی ازسمت ریاست سینمایی وزارت ارشاد استعفا خواهد داد و برای جاگزینی وی علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد فارابی مطرح است، البته در این میان نام هایی نیز همانند محمد حسین رحیمیان و علیرضا رضاداد نیز به گوش می رسد.

به نظر می رسد با توجه به عملکرد ضعیف و ناکارآمدی ایوبی در ریاست سازمان سینمایی که با فرافکنی های فراوان و سوء مدیریت از تعطیلی شورای عالی سینما تا بیکاری سینماگران گسترده شده است، جایگزینی وی دور از ذهن نخواهد بود، ولی نباید انتظار داشت با مطرح شدن گزینه هایی که آنها نیز سوابق درخشانی در مدیریت سینما ندارند، اتفاق تازه ای در این حوزه روی دهد.

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات