پزشکی قانونی: احتمالا پزشک تبریزی قاتل است


به گزارش صبحانه،احمد شجاعی در حاشیه پنجمین کنگره سالیانه بین‌المللی پزشکان قانونی گفت:‌ در این زمینه نیز ارجاعی به پزشک قانونی نشده و خانواده‌شان مرحوم کیارستمی را دفن کردند و از ما علت فوت یا درخواست کالبدشکافی نداشتند.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور اضافه کرد:‌ مرحوم کیارستمی با پای خودش به خارج از کشور سفر کرده و هیچ ارجاعی در این زمینه به پزشکی قانونی نشده است تا ما علت فوت را بررسی و نتیجه را اعلام کنیم.

شجاعی با اشاره به اینکه ظاهراً قصور اساسی در این زمینه توسط پزشکان صورت نگرفته است،‌گفت:‌ از آنجایی که ایشان به خارج از کشور منتقل و پس از آن دچار مرگ شده است، پرونده‌اش مبهم است.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در ارتباط با پرونده پزشک تبریزی نیز اظهار داشت:‌ پزشک قانونی علت فوت را مسمومیت با قرص برنج اعلام کرده و به احتمال زیاد بر اساس بررسی‌ها پزشک تبریزی قاتل بوده البته جزئیات را دستگاه قضایی باید اعلام کند.

منبع :فارس

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال