استخدام کارشناس برق در شرکت آسانسور پارس


شرکت آسانسور پارس در نظر دارد جهت تکمیل کادر اجرائی بخش الکترونیک تعدادی کارشناس آقا با شرایط ذیل استخدام نماید

عنوان شغلی جنسیت شرایط احراز
کارشناس برق آقا دانش کافی در شناخت قطعات الکترونیک و آشنائی با عملکرد سیستم های الکترونیکی و توانمندی عیب یابی بوردها توانایی در تحلیل عملیات مکانیکال و ارائه خدمات نصب و تنظیمات آسانسور تسلط به زبان انگلیسی جهت خواندن منوال های سیستم ها و همچنین مکاتبه احتمالی با کارخانه سازنده توانایی در انجام فعالیتهای فیزیکی تحمل شرایط پروژه های ساختمانی از لحاظ ارتفاع، گرد و غبار…. ساکن تهران

شرح مختصری از کار در صنف آسانسور:

در صنف آسانسور کارشناسان و سوپروایزرهای الکترونیک می بایست کنترل ۱۰۰% بر تمامی عملکرد الکترونیک و پروسسوری و انجام تنظیمات نرم افزاری و عیب یابی سخت افزار بوردهای فرمان داشته باشند لازمه رسیدن به این سطح از تخصص صرف زمان حداقل یکسال با تیم اجرائی آسانسور و یاد گرفتن عملکرد مکانیکال کلیه قطعات آسانسوری از جمله موتور (نیرو محرکه) و دربهای طبقات، کابین، تمامی سنسورها و سیستم های ایمنی موجود در آسانسور تسلط داشته تا بتواند کلیه پارامترهای نرم افزاری بورد فرمان و همچنین تنظیمات اینورترهای موجود درون تابلو فرمان را انجام دهد. در صورت گذراندن دوره آموزشی (رایگان) حدود یکساله در پایان تسلط کامل به ۹۰% امور مربوط به الکترونیک آسانسور و ۶۰% موارد مکانیکال مرتبط با آسانسور را می توان کسب نمود. شغل مورد نظر این شرکت کاملاً بصورت اجرائی در محل پروژه ها می باشد و برنامه کاری بدین صورت خواهد بود که با استقرار در یکی از پروژه ها از فاز صفر نصب آسانسور با کمک و همکاری های مرتبط به گروه اجرائی که شامل نصب کلیه تجهیزات مکانیکال و نصب الکتریکال، سیم کشی، راه اندازی و set up با تیم الکترونیک آسانسور همکاری داشته باشد . همچنین چنانچه تعمیرات احتمالی نسبت به بوردهای الکترونیکی نیاز باشد باید تحقیقات لازم صورت و تعمیر شود. پس از اتمام پروژه (زمان مورد نیاز حدود یکسال) در مراحل بعدی متناسب با نیاز شرکت در سایر پروژه های این شرکت فعالیت و ترجیحاً خدمات الکترونیکی آسانسور مورد نیاز خواهد بود ولی چنانچه عملیات مکانیکال نیز لازم باشد ملزم به انجام می باشد. با توجه به اختصاص صرف زمان حدود یکسال و کسب یک تخصص شخص استخدامی می بایست کلیه شرایط فوق را قبول نموده و تعهد نماید که حداقل سه سال با این شرکت همکاری می نماید و در صورت قطع همکاری با این شرکت تعهد نماید که تا ۵ سال هیچگونه همکاری با شرکت دیگر آسانسوری در زمینه آسانسور برقرار نخواهد نمود و همچنین مبلغ ۱۵ میلیون تومان سفته با امضاء یکنفر کارمند دولت به این شرکت تحویل نمایند.

متقاضیان می‌توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند

آیا مطمئنید که رزومه شما حرفه‌ای ترین و جذاب ترین رزومه برای این کارفرما است؟ کلیک کنید...‬

آدرس ایمیل: PARSELEVATOR222@GMAIL.COM

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال