جنگ تن‌ به‌ تن با داعش در محله‌های موصل


جنگ تن‌به‌تن با داعش در محله‌های موصل

فارس : نیروهای مبارزه با تروریسم عراق همچنین موفق شدند محله السماح در شرق موصل را از چنگ تروریستهای داعشی به‌طور کامل آزاد کنند. روزنامه الشرق الاوسط نوشت: «موصل اینک  شاهد جنگ خیابانی و کوچه به کوچه میان نیروهای ویژه عراق و داعش است. ارتش عراق هم با یورش به قسمت چپ شهر توانست پرچم عراق را ر روی ساختمان تلوزیون موصل نصب کند.»

به نوشته الشرق الاوسط، نیروهای عراقی مناطق شهری گوگجلی و السماح، واقع در شرق شهر موصل را آزاد کردند. ارتش عراق در منطقه گوگجلی 35 تروریست داعشی را از پای درآورده است.

 

بنا بر این گزارش، داعش تک تیراندازان خود را به عنوان سلاح ویژه‌اش برای کند کردن پیشروی نیروهای عراقی بکار گرفت و آنها را بر فراز بام ها و خانه های موصل مستقر کرد و جنگ تن به تن در محله های موصل به راه انداخته است.

 

 در همین حال هم نیروهای بسیج مردمی عراق در غرب موصل مستقر شده‌اند تا از فرار داعش به سوریه جلوگیری کنند. عبدالغنی الاسدی فرمانده مبارزه با تروریسم عراق اعلام کرد که طی ساعات آینده اولین مناطق ساحل چپ موصل آزاد خواهند شد.

 

عبدالامیر رشید یارالله فرمانده عملیات مشترک عراق نیز گفت که نیروهای مبارزه با تروریسم امروز موفق شدند روستای کوکجلی و ساختمان تلویزیون موصل را بعد از وارد ساختن تلفات سنگین به تروریستهای داعشی آزاد کنند.

 

نیروهای مبارزه با تروریسم عراق همچنین موفق شدند محله السماح در شرق موصل را از چنگ تروریستهای داعشی به‌طور کامل آزاد کنند.

 

از سوی دیگر طالب شغاتی رئیس مبارزه با تروریسم عراق گفت نیروهای عراقی وارد شهر موصل شدند و آزادسازی این شهر آغاز شده است.

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات