رابعه اسکویی عضو یک شرکت هرمی در ترکیه!!! + عکس


رابعه اسکویی عضو یک شرکت هرمی

رابعه اسکویی عضو یک شرکت هرمی در ترکیه!!! + عکس

در روزهای گذشته گزارشهایی را خواندید درباره تبدیل وضعیت برخی از همکاران ایرانی دفتر آنتالیای شبکه GEM و متعاقب این گزارش رابعه اسکویی یکی از بازیگران پیوسته به این شبکه از جدایی خود از GEM خبر داد.

رابعه اسکویی حضور خود در این شبکه را دیوانگی دانسته و از این گفته بود هنوز نمی داند که می خواهد باز هم بازیگری را ادامه دهد یا نه. با این حال آنچه در گفته های اسکویی قابل تأمل بود اینکه او در انتهای گفتگویش بیان داشته بود: فعلاً دارم بیزنس میکنم…

البته که اسکویی که شاید شناخته شده ترین بازیگر پیوسته به این شبکه بود درباره نوع بیزنس‌اش چیزی نگفته بود اما تصاویرمنتشر شده این بازیگر را در گردهمایی‌های یک شرکت هرمی ترک به نام “چبیتز” نشان می‌دهد.

در این تصاویر اسکویی حتی تی شرتی که منقش به نام و لوگوی این شرکت است را به تن کرده وبا لبخندی که معلوم نیست از سر رضایت است یا ناچاری، نظاره‌گر لنز دوربین است.

رابعه اسکویی عضو یک شرکت هرمی در ترکیه!!! + عکس

رابعه اسکویی در یک شرکت هرمی

مطالب پیشنهادی

بازیگر شبکه جم تی وی gem tv در جشنواره فجربازیگر شبکه جم تی وی gem tv در جشنواره فجرتکذیب همکاری صدف طاهریان با GEM TV + تصاویرتکذیب همکاری صدف طاهریان با GEM TV + تصاویررابعه اسکویی پیوسته به GEM می خواهد به ایران برگردد!!!رابعه اسکویی پیوسته به GEM می خواهد به ایران برگردد!!!حقوق بازیگران ایرانی شبکه جم GEM TV قطع شدحقوق بازیگران ایرانی شبکه جم GEM TV قطع شدرامسین کبریتی به شبکه جم gem tv پیوست؟! + تصاویر و زندگینامهرامسین کبریتی به شبکه جم gem tv پیوست؟! + تصاویر و زندگینامهپاسخ روناک یونسی به حضورش در Gem TV + عکسپاسخ روناک یونسی به حضورش در Gem TV + عکسپیشنهاد شبکه جم GEM TV به امیرحسین آرمانپیشنهاد شبکه جم GEM TV به امیرحسین آرمانواکنش قانون و دادگستری به برگشتن بازیگران ایرانی به GEM پیوستهواکنش قانون و دادگستری به برگشتن بازیگران ایرانی به GEM پیوستهنظر شراره رخام درباره پیوستن به شبکه جمنظر شراره رخام درباره پیوستن به شبکه جماسامی بازیگران و هنرمندان ایرانی اخراج شده از شبکه GEMاسامی بازیگران و هنرمندان ایرانی اخراج شده از شبکه GEMصدف طاهریان به شایعه حضور در GEM پاسخ دادصدف طاهریان به شایعه حضور در GEM پاسخ داداولین بازیگر ایرانی پیوسته به GEM که به ایران بازگشت + عکساولین بازیگر ایرانی پیوسته به GEM که به ایران بازگشت + عکس

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال