اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار به برنامه های سازمان فضایی فدرال در سال ۲۰۱۷


بر اساس پیش نویسی که توسط دولت روسیه تنظیم شده، بودجه مالی برنامه های سازمان فضایی فدرال روسیه “روس کاسموس” ۲۰۱۶-۲۰۲۵ به ۹۲.۵ میلیارد روبل (۱.۴۷ میلیارد دلار) در سال ۲۰۱۷ خواهد رسید.

بر اساس این پیش نویس دولت، سازمان فضایی فدرال روسیه در نظر دارد، برای توسعه پایگاه فضایی واستوچنی کاسمودروم (Vostochny Cosmodrome) حدود ۲۱ میلیارد روبل در سال آینده هزینه خواهد کرد.

همچنین در این پیش نویش ذکر شده، که کمک های مالی برای برنامه های فضایی فدرال و پروژه در حال توسعه این سازمان، واستوچنی کاسمودروم، طی چند سال آینده کاهش خواهد یافت.

با توجه به توضیحاتی که در پیش نویس ذکر شده، کمک های مالی به برنامه های فضایی فدرال روسیه نسبت به سال گذشته، کاهش بودجه ای تقریباً  ۱۲ میلیون روبلی را داشته است. دولت روسیه در نظر دارد، ۳.۴ میلیارد روبل در سال ۲۰۱۸ و ۲.۹ میلیارد در سال ۲۰۱۹ از کمک های مالی خود به این سازمان بکاهد.

.

منبع: spacedaily 

این مطلب در سایت "تکرا" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال