مراسم ازدواج با خرس +عکس و تصویر


جشن عروسی به همراه خرس +عکس

آیا واقعا شما جرات دارید این طوری مراسم عروسی بگیرید.”دنیس” و “نلیا” زوج ۳۰ ساله روسی عروسی خود را با فراخوان از یک میهمان مخصوص جشن گرفتند. میهمان آنها یک خرس ۳ متری قهوه ای با نام “استفان” بود. در حالی که این زوج، مراسم سوگند و عهد ازدواج را به انجام میرساندند این خرس نیز به صورت نمادین این پیوند را ثبت نمود.
جام جم : آیا واقعا شما جرات دارید این طوری مراسم عروسی بگیرید.”دنیس” و “نلیا” زوج ۳۰ ساله روسی عروسی خود را با فراخوان از یک میهمان مخصوص جشن گرفتند. میهمان آنها یک خرس ۳ متری قهوه ای با نام “استفان” بود. در حالی که این زوج، مراسم سوگند و عهد ازدواج را به انجام میرساندند این خرس نیز به صورت نمادین این پیوند را ثبت نمود.

“دنیس” در این خصوص نقل کرد: من و همسرم آگاهی میداشتیم که “استفان” خرس مهربانی است. همچنین آگاهی میداشتیم که “استفان” خرس بزرگ و در عین حال غیر قابل قبل نگاه کنی است. از این که می نگاه کردیم یک خرس واقعی و بزرگ در جوار ما وجود دارد احساس ویژه ای داشتیم. باید اعتراف کنم من و همسرم اندکی به وحشت افتاده بودیم اما بسیار شادم که آرزوی ما به حقیقت مبدل شد. واقعا تجربه باحالی بود که قادر بودیم چنین نوستالژی بیادماندنی را با “استفان” به تصویب رسانیم. ما هرگز این روز را از یاد نخواهیم برد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس مراسم ازدواج همراه با خرس +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مراسم ازدواج همراه با خرس +تصویر و عکس

**************

نگارنده : جهانگير ف.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر طرف گلشنم گذر افتاد وقت صبح
««« »»»
آن دم که کار مرغ سحر آه و ناله بود

مراسم ازدواج با خرس +عکس و تصویر

TT / 98 — TP / 43%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال