قیمت بهره سرسام آور تولید شرکت گوگل پیکسل XL (2 عکس)


نرخ سود سرسام آور تولید گوگل پیکسل XL

تحقیقات صورت گرفته نمایان کرده است که تولید تلفن همراه تازه شرکت گوگل برای این شرکت هزینه‌ای بسیار سنگین همراه با دارد و قطعات به‌کاررفته در این سیستم بسیار قیمتی هستند ولی درعین‌حال نیز نرخ سود انتخاب شده برای این تولید بسیار بالا است.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس نرخ سود سرسام آور تولید گوگل پیکسل XL

تحقیقات صورت گرفته نمایان کرده است که تولید تلفن همراه تازه شرکت گوگل برای این شرکت مخارجی بسیار سنگین همراه با دارد و قطعات به کاررفته در این سیستم بسیار قیمتی هستند ولی در عین حال نیز نرخ سود انتخاب شده برای این تولید بسیار بالا است.

به اعلان سرزه و به نقل از ایتنا از رایورز به نقل از وب سایت خبری تفسیری Digitimes، تلفن همراه گوگل پیکسل XL یکی از دو دستگاهی است که این شرکت به مدد آنها قصد وارد شدن به رده ای تازه از بازار تلفن های همراه هوشمند را دارد.

با این حضور به چشم مییاید که هزینه تولید این سیستم بالا است و مرکز تحقیقاتی IHS بعد از وارسیهای خود یافته است که هزینه تولید این مدل با رقبای نامی آن تقریبا یکسان از آب درمی آید.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس نرخ سود سرسام آور تولید گوگل پیکسل XL

بر اساس این تحقیقات، هزینه یک سیستم گوگل پیکسل XL با نمایشگر ۵.۵ اینچی و ۳۲ گیگابایت حافظه فلش NAND، برابر با ۲۷۸ دلار خواهد بود.

این هزینه بعد از اضافه شدن هزینه ۷.۷۵ تولید در آمریکا، به ۲۸۵.۷۵ دلار می رسد و این امر نمایان میکند که گوگل نیز شبیه به سایر شرکت ها قیمت بسیار بالایی را برای این تولید در نظر گرفته است.

البته این میزان از مخارجها برای شرکت های دیگر نیز تقریبا یکسان بوده است و نرخ مشابهی برای عرضه محصولات واپسین مدل شرکت سامسونگ و اپل نیز اعمال می شود.

***با تشکر از انتخاب شما***

نگارش از : سامان ط.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به عاشقان نظری کن به شکر اين نعمت
««« »»»
که من غلام مطيعم تو پادشاه مطاع

قیمت بهره سرسام آور تولید شرکت گوگل پیکسل XL (2 عکس)

TT / 73 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال