نامگذاری دلچسب مادر و پدر برزیلی برای ۱۳ فرزندشان (۴ عکس)


نامگذاری جالب والدین برزیلی برای ۱۳ پسرشان

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس نامگذاری باحال پدر و مادر برزیلی برای 13 فرزندشان

نامگذاری باحال پدر و مادر برزیلی برای ۱۳ فرزندشان 

زوج برزیلی که در انتظار دختردار شدن هستند هم اکنون ۱۳ پسر را بطور متوالی به جهان آورده اند و همچنان می خواهند به آرزوی دختردار شدن خود برسند. ایرینا کروز و مرد سیلوا، زوج برزیلی سیزده پسر دارند، اما دلیل این شمار از پسران باورنکردنی است؛ آنها به امید داشتن فرزند دختر صاحب فرزند می شوند.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس نامگذاری باحال پدر و مادر برزیلی برای 13 فرزندشاناز این گذشته، این زوج برزیلی، نام همه فرزندان خود را با حرف R آغاز کرده اند. آنان می گویند، حرف «ر» شگون دارد و امکان می دارد به خاطر اسم هایشان هم که شده، فوتبالیست های سرشناسی شوند.این زوج می گویند، چنانچه دقت کرده باشید اسم همه فوتبالیست های حرفه ای با راء آغاز می شود و بی شک رابطه ای بین اسم و ورزش فوتبال آنها حضور دارد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس نامگذاری باحال پدر و مادر برزیلی برای 13 فرزندشان

اسم فرزندان زوج برزیلی به این شرح است؛

رابسون ۱۸ ساله
رینان ۱۷ ساله
روین ١٥
روبن ١٤ سال
ریوالدو ۱۳ سال
روان ۱۲ سال
رامون ۱۰ سال
رینکون ۹ سال
ریکلیمی ۷ سال
رامیریس ۵ سال
رالیسون ۳ سال
رافائل ٢ سال
رونالدو یک ماهه
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس نامگذاری باحال پدر و مادر برزیلی برای 13 فرزندشانبعد از گذشت بیست سال از حیات مشترک زوج برزیلی آنها می گویند: ما آرزو داریم که خداوند به ما فرزندی ارزانی کند تا خوشبخت شویم. برای پسرانمان آرزو داریم که مانند نیمار، فوتبالیست های حرفه ای، معروف و پولدار شوند و در باشگاهی مانند بارسلونا بازی کنند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال