زمینه اشتغال ۱۰۳ مددجو فراهم شد


خبرگزاری ایرنا : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه گفت: در هفت ماه امسال زمینه ایجاد اشتغال ۱۰۳ مددجوی تحت پوشش این نهاد و نیازمندان جویای کار با اعتبار دو میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال فراهم شد.
مراد شمس الدینی روز چهارشنبه درگفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: کشاورزی، دامداری، شیلات، صنایع دستی، فعالیت های صنعتی، معدنی و خدمات از عمده سرفصل های بخش اشتغال زایی است.
وی اضافه کرد: سهمیه امسال اشتغال این شهرستان ۱۹۵ نفر تعیین شده که ۲۷ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای آن اختصاص یافته است.
شمس الدینی ادامه داد: به منظور توجیه و بازدهی طرح های متقاضیان، مشاوره شغلی انجام و طرح نویسیکه هزینه آن را این نهاد به دفاتر خصوصی شهر پرداخت می کند، انجام می شود.
مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه اظهارکرد: پیش از پرداخت تسهیلات از طرح های متقاضیان بازدید و تا پنج سال نظارت مستمر بر آنها می شود.
وی گفت: در سال گذشته برای ۲۰۵ نفر با اعتبار ۲۸ میلیارد ریال شغل ایجاد شد.
شمس الدینی یادآورشد: سهمیه سال جاری برگزاری دوره های آموزشی ۷۵۸ نفر با بیش از ۸۵۰ میلیون ریال اعتبار تعیین شده که مهارت آموزی، پایدارسازی و توسعه، کارآفرینی، حرفه آموزی دانش آموزان از عمده سرفصل های آن است.
مدیرکمیته امدادامام خمینی (ره) گناوه اظهارکرد: در سال جاری از طرح های اشتغال زایی دو هزار و ۱۹۱ بازدید انجام شده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه اظهارکرد: با نظارت و پیگیری های انجام شده از طرح های اجراشده اشتغال زایی دراین شهرستان، رضایت بخش بوده و برخی از آنها به عنوان طرح های نمونه کشوری انتخاب شدند.
وی افزود: این نهاد به منظور خدمات رسانی به افراد تحت پوشش بیش از ۴۰ سرفصل را در برنامه کاری خود قرار داده که بخش های فرهنگی و آموزشی، خودکفایی و اشتغال از مهم ترین آنها است.

برای مشاهده آخرین اخبار کمیته امداد اینجا کلیک نمایید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال