پاسارلا: مسی حق ندارد کاپیتان آرژانتین باشد!


پاسارلا: مسی حق ندارد کاپیتان آرژانتین باشد!

خبرگزاری فارس: پاسارلا: مسی حق ندارد کاپیتان آرژانتین باشد!

ستاره سابق ورزش فوتبال آرژانتین و دستیار سرمربی تیم ملی ورزش فوتبال این کشور نقل کرد: مسی با رفتاری که داشته حق ندارد کاپیتان آرژانتین باشد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، دانیل آلبرتو پاسارلا باور می‌ دارد که مسی رفتار خوبی در تیم ملی ورزش فوتبال آرژانتین نداشته و چنین کسی حق ندارد کاپیتان تیم ملی کشورش باشد.

وی نقل کرد: بازیکنی که بر آن میشود برای تیم ملی خود بازی نکند و یک کشور دست به دامنش می شود تا برگردد، حتی عذرخواهی هم نمی کند، حق ندارد توقع داشتن بازوبند کاپیتانی داشته باشد. مسی در خوب ترین جالت قادر هست در صورت فرا خوانده شدن به تیم ملی بار دیگر افتخار پوشیدن این تیپ را داشته باشد.

پاسارلا ادامه داد: مشخص است که مسی بازیکن بزرگی است و خیلی هم خوب بازی می کند اما این چیزها علت عالی ای برای توجیه رفتار مسی نیست. او شایستگی کاپیتانی تیم ملی آرژانتین را ندارد.

***نظر يادتان نرود***

نگارنده: آرمين غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن که يک جرعه می از دست تواند دادن
««« »»»
دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

پاسارلا: مسی حق ندارد کاپیتان آرژانتین باشد!

TT / 40 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال