بانک مرکزی اجازه برگزاری مجمع پست بانک را داد


به گزارش صبحانه، مدیر کل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی در نامه‌ای خطاب به خسرو فرحی –مدیر عامل شرکت دولتی پست بانک ایران- برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 را منوط به اعمال موارد زیر بلامانع عنوان کرد:

1. اعمال ثبت حسابداری اصلاحی در رابطه با برگشت حداقل مبلغ 574 میلیارد ریال از سود شناسایی شده درباره مطالبات از دولت، در صورت اخذ تأییدیه کتبی از مراجع ذی‌صلاح و تأیید حسابرس مستقل و بازرس قانونی تا قبل از برگزاری مجمع عمومی سالیانه در این باره.

2. اعمال ثبت اصلاحی لازم حداقل به مبلغ 150 میلیارد ریال بابت کسری ذخایر مطالبات مشکوک الوصول.

3. اخذ تأییدیه از صندوق ضمانت سپرده‌ها درباره تسویه بدهی بابت حق عضویت سال 1394.

4. افشاء صحیح محاسبات سرمایه پایه و نسبت کفایت سرمایه براساس بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی در صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1394.

5. اطلاع‌رسانی موارد مذکور در این نامه از طریق قرائت و تشریح آثار اصلاحات فوق در مجمع عمومی عادی سالیانه آن بانک.

6. درج آثار ثبت‌های حسابداری اصلاحی فوق در صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه آن بانک.

این نامه به امضای عباس کمریی - مدیر کل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی- و علی نصیری –مدیر این اداره- رسیده و ابلاغ شده است.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال