جزئیاتی از قرارداد کاوه رضایی؛ پای ۵۰۰ میلیون «آپشن» در میان است/ آزادی پس از ۷۵ روز!


جزئیاتی از قرارداد کاوه رضایی؛ پای ۵۰۰ میلیون «آپشن» در میان است/ آزادی پس از ۷۵ روز!

باشگاه استقلال این روزها درگیر داستان طلاق یا ماندن کاوه رضایی است اما باحال است آگاهی بدارید که در قرارداد او ۵۰۰ میلیون به عنوان آپشن انتخاب شده است.

تصویر و عکس   جزئیاتی از قرارداد کاوه رضایی؛ پای ۵۰۰ میلیون «آپشن» دربین است/ آزادی بعد از ۷۵ روز!

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، موضوع این روزهای باشگاه استقلال به بازیکنانی اختصاص دارد که در صورت توجه کرد نشدن مطالبات شان قادر هستند قرارداد خود را با استقلال لغو کنند. شب پیش بازی استقلال مقابل مس کرمان، مدیربرنامه های کاوه رضایی عنوان کرد که این بازیکن از یک تیم چینی توصیه گرفته و این ملاقات واپسین بازی کاوه برای استقلال خواهد بود.

بعد از آن حرف های ضد نقیضی در این ارتباط مطرح شد. برخی ها عنوان کردند که عدم دعوت به تیم ملی سبب شده رضایی به فکر لژیونر شدن بیفتد، اما جناب علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری بعد بازی با مس اشاره کرد که باشگاه استقلال به تعهداتش نسبت به رضایی عمل نکرده و این بازیکن قادر هست طبق بند معاهده اش از استقلال طلاق گیرد. سرمربی استقلال مدعی شد که علاوه بر رضایی، ۹ بازیکن استقلال هم چنین حالتی دارند. هر چندین منصوریان بعداً حرفش را طور دیگری اصلاح کرد.

قرارداد رضایی طبق آن چیزی که در سایت سازمان لیگ اعلام شده، یک میلیارد تومان است، اما آپشن هایی در قرارداد مهاجم استقلال قید شده که برای علاقه مندان به ورزش فوتبال قادر هست باحال باشد. رضایی در صورتی که در این فصل ۲۵ بازی برای استقلال به انجام رساند، حدود ۲۵۰ میلیون تومان بیشتر از قرارداد به تصویب رسانده شده خواهد گرفت. علاوه بر این، چنانچه مهاجم استقلال به تیم ملی فرا خوانده شود، حدود ۱۰۰ میلیون دیگر به دستمزد او افزوده میشود. آپشن بعدی تعداد گل های او است. چنانچه رضایی ۱۵ گل برای استقلال به ثمر برساند، ۱۵۰ میلیون تومان دیگر میگیرد. با توجه به روندی که رضایی در استقلال پیش گرفته و در ۱۰ ملاقات گذشته تنها ۳ گل زده است، کمی رسیدن به ۱۵ گل دور از ذهن به چشم مییاید. از طرفی بعید به چشم مییاید کی روش نگاه ای روی مهاجم استقلال داشته و او را به اردوهای بعدی تیم ملی فرا خواند.

مجموع آپشن های قرارداد رضایی ۵۰۰ میلیون تومان است، اما اصلیترین بند قرارداد رضایی به نحوه گرفتن دستمزدش از استقلال باز می گردد. طبق بند قرارداد، رضایی چنانچه دستمزدش را طبق موعد نگیرد، قادر هست معاهده اش را لغو کرده و طلاق گیرد. این موعد ۷۵ روز بعد از تاریخ اعلام توجه کرد مطالبات این بازیکن است که نقل میشود همان نیم فصل لیگ برتر خواهد بود. مورد دیگر در بند قرارداد مهاجم استقلال نوع طلاق او است، رضایی در صورتی که توصیه خارجی داشته باشد، در نیم فصل با توجه کرد مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به باشگاه استقلال قادر هست از جمع آبی پنهان کن طلاق گیرد.

رضایی با روندی که در استقلال دارد، (بر اساس آپشن های معاهده اش) قادر هست حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون از استقلال پول بگیرد، اما با دریافت توصیه خارجی با دادن مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به استقلال که تقریبا ۹۰۰ میلیون تومان می شود، قادر هست از این تیم طلاق گیرد. اکنون این پرسش مطرح می شود که چنانچه طبق گفته مدیربرنامه های رضایی، این بازیکن توصیه خارجی دارد و می خواهد طلاق گیرد، حضور می دارد مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به استقلال بدهد؟ باشگاه چینی چه مقدار قرار است با رضایی قرارداد ببندند که رضایی حضور می دارد ۹۰۰ میلیون به استقلال بدهد و برود و البته قید حدود یک میلیارد و دویست میلیون استقلال را بزند.

به چشم مییاید، باشگاه استقلال با درگیری بزرگی درباره قرارداد بازیکنان خود روبه رو شده است. وقتی که فصل نقل و انتقالات بود، استقلالی ها درپی جذب بازیکنان مطرح بوده تا بلکه با این روش صدای دادخواهی تماشاگران به نتایج سال گذشته را کاهش دهند، اما اکنون همان بازیکنان خواهان طلاق شده اند. یکی از این بازیکنان رضایی است، مهاجمی که نبوغ خوبی دارد، اما در حد یک ستاره برای استقلال عدم.

______________________

گردآوری از : تهمينه ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فروغ ماه می‌ديدم ز بام قصر او روشن
««« »»»
که رو از شرم آن خورشيد در ديوار می‌آورد

جزئیاتی از قرارداد کاوه رضایی؛ پای ۵۰۰ میلیون «آپشن» در میان است/ آزادی پس از ۷۵ روز!

TT / 152 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال