صدمات بهره گیری از اسپری تاخیری (۲ عکس)


مضرات استفاده از اسپری تاخیری

خطرات بهره گیری از اسپری و ژل تاخیری مردانه

با همراه باشید تا با اسپری تاخیری و صدمات آن بیشتر آشنایی پیدا کنید.

تصویر و عکس صدمات بهره گیری از اسپری تاخیری

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩تصویر و عکس صدمات بهره گیری از اسپری تاخیری

بهره گیری از کدوم بهتره ، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری ؟

پیش از این که جواب این پرسش رو بدست بیارید باید بدونیم که ژل تاخیری و اسپری تاخیری به چه نا خوشی ای می خورند و از چه چیزی ساخته شده اند و تفاوتشون چیه ؟

همانگونه که میدونید زود انزالی یکی از معضلات بسیار شایع درمیان مردان است و در کشورمان احتمالا قادر باش گفت بیش از ۹۰ درصد مردان از ارضا شدن زودرس عذاب میکشند .

در خیلی از مواقع زود انزالی پس از عروسی با گذشت چندین سال به مرور بهتر می شود ولی هر کسی نمی تونه چننننننننننننننند سال صبر کنه تا احتمالا زود انزالی خود به خود و به مرور درمان بشه .

برای همین کارآزمودگان سالیان سال است که در تلاش برای درمان ارضا شدن زود رس (premature ejaculation ) هستند .

تصویر و عکس صدمات بهره گیری از اسپری تاخیری

ارضا شدن زودرس یکی از مسایلی است که هم برای مرد وهم برای زن قادر می باشد مشکل سازبوده وآنهاراازرسیدن به اوج احساس لذت جنسی محروم سازد.چه بسیارندمردانی که به خاطر ارضا شدن زودرس مدام درمقابل شریک جنسی خود احساس شرم میکنند وبه همین دلیل رابطه جنسی آنهابه جای لذت بخش بودن، آزرده کننده است.بطور نرمال مدت زمان ضروری برای این که یک مرد به ارضا شدن برسد بین۳تا۱۰دقیقه (بسته به سن وشرایط جسمانی فرد)متغیروبطور متوسط ۵دقیقه برای مردان جوان است.

هرچند بیشتر آقایان تمایل دارند مدت زمان بیشتری تارسیدن به ارضا شدن داشته باشند ولی زمان ارضا شدن اصلا اهمیتی نداشته وکیفیت ارضا شدن بویژه همزمانی ارضا شدن طرفین ازاهمیت برخوردار است.چنانچه دوطرف بطورهمزمان به ارضا شدن برسند حتی اگرمدت کمی نزدیکی کرده باشند درآن صورت نزدیکی کامیابی داشته اند.اکثر مردان به بحث fore play یا معاشقه پیش از انجام عمل نزدیکی بی توجه بوده لذا شریک جنسی آنها پس از خودشان به ارضا شدن میرسد وهمین بحث درتماسهای بعدی موجب تنش شده وانزال زودرس راتشدید میکند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس صدمات بهره گیری از اسپری تاخیری

اصلی ترین عامل ایجاد وتشدید ارضا شدن زود رس درمردان پریشانی است.بیاد داشته باشید که بطور کلی ارضا شدن زودرس در جوانان وبویژه در اشخاص درس خوانده رایج تر است.نخستین قدم برای رفع این مشکل دوری از دلهره است.بایدبه مراحل یک کورس جنسی کاملا دقت داشت.یک fore playخوب قادر می باشد تا حد زیادی فاصله وقتی برای رسیدن به ارضا شدن را بین زن و مرد کمتر کرده وخیلی یاری رساننده باشد.برای مجادله با ارضا شدن زودرس همکاری زن ومرد هردو ضروری است.

راهکار های دارویی/غیر دارویی/رفتاری و….برای رفع ارضا شدن زودرس وجود دارد که بطور برگزیده در این جا راجع به آنها مکالمه میکنیم.

برای درمان ارضا شدن زودرس راهکار های فرق می داری وجود داردکه یکی از آنهاsqueezing techniqu است.دراین روش آلت شما توسط خودتان یاشریک جنسی تان بوسیله دست تحریک میشود ولی به محض این که خواستیدبه ارضا شدن برسید،سریعا”تحریک را قطع کرده وتوسط دوانگشت شست واشاره زیر‌آلت تناسلی(صحیح مکان ختنه‌ درپایین گلانس)را فشار داده وتا بیست میشمارید.

این فشار موجب میشود تاازرسیدن به ارضا شدن بیرون رفته وبتوانید دوباره” به تحریک جنسی ادامه دهید.بعدازچندبار تکرار قادر می باشید دربارپنجم به تحریک ادامه داده وانزال داشته باشید. به مرور زمان و باتکرار این تمرین دریک دوره حداقل ۲ماهه بدن شما یاد میگیردکه هنگام فعالیت جنسی دیرتر به ارضا شدن برسد و مشکل شما بر طرف خواهد شد.

یکی از راهکار های اثرگذار برای رهایی از ارضا شدن زود رس روش start & stop نام دارد.در این روش شما به فعالیت جنسی توجه کرده و پس از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و صحیح پیش از آنکه ارضا شدن شوید، دست از فعالیت برداشته وبرای مدت لغزش هیچ تحریکی به انجام نمیرسانید.

هر چندین در ابتدا امکان می دارد مشکل به چشم بیاید ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد.یکی از خوب ترین راههای انجام این روش آنست که در ابتدا از روش ۴به ۱ آغاز وبعد به تدریج آنرا زیاد کرده و به ۹ به ۱ منتقل بکنید.یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده وبعد مکث کنید ودوباره چهار بار وارد نموده ومجددا چندین ثانیه صبرکنید وهمین طور ادامه دهید تا نهایتا به ارضا شدن برسید.بسته به حالت اندامی خود قادر می باشید در طول چندین هفته یا چندین ماه تعداد دفعات تحریک را بتدریج زیاد کرده ودر نهایت به خوب ترین حالت آن یعنی نه بار وارد شدن دستگاه جنسی ویکبار توقف(۹به۱) منتقل بکنید.

ضروری به تذکر است که چون بیشترین لذت زن در هنگام وارد شدن دستگاه جنسی مرد به واژن میباشد بسیاری از خانم ها نیز هوادار این روش بوده واز آن لذت جنسی زیادی می برند.
علاوه بر این شماری از پوزیشن های نزدیکی وجود دارد که چون در آنها تحریک دستگاه جنسی مرد به حداقل میرسد قادر می باشند درطولانی کردن زمان رسیدن به ارضا شدن سودمند باشند.

یکی دیگر از راههای پیش گیری از ارضا شدن زودرس بهره گیری از کاندوم میباشد.کاندوم یکی از راهکارهای جلو گیری از بارداری بوده که از جابجایی مریضی های جنسی بویژه ایدز وسوزاک هم پیش گیری میکند.بعلت پوشش پلاستیکی کاندوم دستگاه جنسی کمتر تحریک شده و زمان ارضا شدن طولانی تر می شود.عده ای حتی ترجیح میدهند برای طولانی ترشدن زمان رسیدن به ارضا شدن ازدو کاندوم بروی هم بهره گیرند.اخیرا” نوعی کاندوم توسط شرکت viagra تولید و در کشورمان نیز توزیع شده که دارای مواد بی حسی وتاخیری است و مانع ارضا شدن زود رس میشود.
بهرحال بهره گیری از کاندوم تا حد زیادی به سلیقه طرفین بستگی دارد.

چون بعضی از همسران باور می‌ دارند بهره گیری از کاندوم لذت یک نزدیکی نرمال را از بین میبرد و آنرا پلاستیکی وبی احساس میکند! بیاد داشته باشید که هنگام بهره گیری از کاندوم ازمواد چرب مانند وازلین بهره نگیرید چون احتمال پارگی آن موجود بوده وخطر بارداری ویا جابجایی مریضیهای جنسی بخصوص ایدز را بدنبال دارد.
یکی از راههایی که اخیرا خیلی به کار گرفته می شود بهره گیری از داروهای بی حسی است.کلیه این مواد از خانواده لیدوکایین بوده وبه فرم های گوناگون شبیه به اسپری، کرم، ژل دربازار وجود دارند.این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع جابجایی تحریک حسی از اعصاب منطقه آلت شده و درنتیجه زمان رسیدن به ارضا شدن افزایش می یابد.ب

اید توجه داشت که بهره گیری از مواد بی حسی شمشیر دو لبه بوده واستفاده زیاد و نادرست از آنها قادر می باشد.

هدایت عصبی را از آلت کاملا متوقف

نماید. درنتیجه مرد نه تنها از نزدیکی هیچ احساس خوشی ای نمی برد بلکه حتی امکان می دارد برای مدت لغزش شهوت خود را هم از دست بدهد وحتی قادر به نعوظ و انجام عمل نزدیکی هم نباشد!
چنانچه از اسپری بهره می گیرید باید نوع با کیفیت آنرا آماده کنید.کلیه اسپری های بی حسی با نامهای قلابی ۲۴۰۰۰ و۳۶۰۰۰ و۴۰۰۰۰ ومانند آنکه از کشورهای عربی وارد میشوند تقلبی بوده و استفاذه از آنها بی خطر نیست.خوب ترین مکان برای بهره گیری از اسپری منطقه زیر کلاهک آلت است.بهتر است بیست دقیقه پیش از نزدیکی یک یا دو پاف در این مکان اسپری نمایید.

به مرور زمان هر کس با توجه به حالت اندامی قادر می باشد مقدار اسپری عالی برای بدن خود را پیدا کند. روش بهره گیری از کرم ها وژل های بی حسی هم شبیه به اسپری است.هنگام بهره گیری از مواد بی حسی بیاد داشته باشید که حتما چندین دقیقه پیش از انجام نزدیکی باید آلت خود را چندین بار با آب بشوویید یا این که از کاندوم استفاده نمایید زیرا این مواد خیلی با سرعت از طریق مخاط واژن به سوی خود کشیده شده وباعث بی حسی آن میشود در نتیجه شریک جنسی شما هیچ خوشی ای از آمیزش نمیبرد و یا این که دیرتر ارضاء خواهد شد و نتیجه معکوس خواهید گرفت.

در صورت بهره گیری از مواد بی حسی باید به حالت طرف مقابل نیز توجه داشته باشید.بعضیا شاد ازاینکه دیگر ارضا شدن زودرس ندارند، مدت طولانی پشت سر هم نزدیکی کرده و موجب زیان مخاط واژن واحساس درد وناراحتی در طرف مقابل میشوند.بهمین خاطر امکان می دارد دفعه آینده، دیگر اسپری بی حسی خود را در کشو کنار تختخواب پیدا نکنید!
هرچند گروهی از اشخاص از داروهای گیاهی ویا شیمیایی برای درمان ارضا شدن زودرس بهره می گیرند،
ولی اثر هیچکدام ثابت شده نیست وپروتکل معالجه ای واحدی برای آن وجود ندارد.داروهایی شبیه به :ویاگرا، یوهیمبین ومانند آن اثری در ارضا شدن نداشته فقط موجب ایجاد نعوظ بهترآلت به هنگام تحریک جنسی میشوند.

گهگاهی بهره گیری از داروی فلوگستین بعلت ایجاد بی حسی در آلت قادر می باشد سودمند باشد.اثر ویتامین E هم ثابت شده نیست.در طب باستانی وگیاهی تجربه هایی برای درمان این پیامد وجود دارد که در بعضی اشخاص خیلی هم مثمر ثمر بوده و موجب پیشرفتی کامل آنها شده است.

تصویر و عکس صدمات بهره گیری از اسپری تاخیری

گردآوری شده ی نشریه ی آنلاین

مرجان امینی

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد–

نگارنده: پاكزاد ر.

دانستنی های زناشویی در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن که بی جرم برنجيد و به تيغم زد و رفت
««« »»»
بازش آريد خدا را که صفايی بکنيم

صدمات بهره گیری از اسپری تاخیری (۲ عکس)

TT / 438 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال