به چه دلیل نقش دنیا ۶ ماهه تکمیل نشد؟


چرا نقش جهان ۶ ماهه تکمیل نشد؟

مدیرعامل فولاد مبارکه سپاهان توضیحاتی را درباره طولانی شدن روند ترمیم و نو سازی ورزشگاه نقش دنیا ارائه کرد.

تصویر و عکس به چه دلیل نقش دنیا 6 ماهه تکمیل نشد؟

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش‌ سه”، بهرام سبحانی درباره این که از وقت در اختیار گرفتن ورزشگاه نقش دنیا روند ساخت این ورزشگاه طولانی شده است، بیان داشت: «طبق توافقنامه قرار بود ورزشگاه را ظرف ۲۰ ماه تکمیل کنیم که ۱۸ ماه از آن وقت گذشته و این ورزشگاه ۲ ماه زودتر از موعد مقرر آماده بهره‌برداری است. چنانچه موانع بر سر راه ما مانند دوباره‌کاری‌ها عدم، می‌توانستیم ورزشگاه را ۶ ماهه تهیه کنیم. کنفدراسیون ورزش فوتبال آسیا تمام سازه‌های رختکن‌ها، اطاق داوران و … را رد کرد و ما ناگزیر شدیم همه را خرابی کنیم و از نو بسازیم.

همچنین سازه‌های فلزی نیمه‌کاره ول شده بود و بسیاری از جوش‌های آنها شکسته بود و ما آنها را گشودیم و مجدداً نصب کردیم. ورزشگاه نقش‌جهان امروز آماده راه اندازی است و تنها خرده‌کاری‌هایی باقی مانده که در ادامه انجام می‌شود.»

سبحانی به حالت چمن ورزشگاه نقش‌جهان اشاره کرد و گفت: «روزی که نقش‌جهان را تحویل گرفتیم به ما نقل کردند چمن آن زنده است و تنها احتیاج به بازیافت دارد؛ ولی زمانی کارشناسان ما حالت چمن را چک کردند، معلوم شد که چمن کاملاً فوت شده و خاک آن نامرغوب و ترکیب با گچ است. ما چمن را از نو احداث کردیم و از دستگاه گرمایشی در آن بهره گرفتیم که اکنون یکی از خوشگل ترین زمین‌های چمن در کشور است.»

**لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد**

نگارش: ايرانبانو ه.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌چکد ژاله بر رخ لاله
««« »»»
المدام المدام يا احباب

به چه دلیل نقش دنیا ۶ ماهه تکمیل نشد؟

TT / 60 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات