ضربه ای که رقابت استیج به خواننده ایران زده است!


ضربه ای که مسابقه استیج به خواننده کشورمان زده است!


تصویر و عکس ضربه ای که رقابت استیج به خواننده ایران زده است!

حجت اشرف زاده خواننده قطعه «ماه و ماهی» از ضربه ای که برنامه استیج به او و این آهنگ زده است, نقل میکنید.

حجت اشرف زاده از ضربه ای استیج به وی زده است نقل کرد

فصل زمستان پارسال، در برنامه «استیج» شبکه من و تو، یک شرکت کننده، قطعه «ماه و ماهی» را خواند؛ اتفاقی که حجت اشرف زاده آن را نه به نفع تاثیر که به ضرر خودش آگاهی میدارد و نقل میکنید: « به جرات قادر هستم نقل بکنیم این اتفاق به من زیان زد. بسیاری از شنوندگان من هم چنان گمان می کنند این قطعه ابتدا توسط آن فرد و سپس توسط من خوانده شده است.»

او ادامه می دهد: «من مهر سال جاری تهران بزرگ نبودم و برای اجرایی به دبی فرا خوانده شده بودم. آن اجرا در برنامه «استیج» تا آن جا دامن گیر شده است که حتی در دبی هم از من سؤال میکردند آن مرد غصه نمیخورد که آهنگش را بدون مجوز می خوانی؟! پاسخ من به آن ها چه چیزی قادر میبود باشد جز اینکه این قطعه مال من بوده است و او بدون مجوز من آن را خوانده است نه من بدون مجوز او.»

خواننده قطعه سرشناس «ماه و ماهی» اضافه میکند: «موضوع من خوانده شدن یا نشدن این قطعه در یک رقابت در شبکه ای ماهواره ای نیست، بلکه ضعف دستگاه مدیریت هنری و رسانه ای ایران است. در شرایطی که خواننده ای توسط رسانه های کشور خودش شناسانده نمیشود، از وقت تولید تا پخش آلبوم هزاران مانع بر سر راه راهش قرار می گیرد، برای یک کنسرت میلیون ها تومان پول کرایه سالن می دهد و در صورتی که کنسرتش فسخ نشود، ریسک به فروش رسانده شدن یا نشدن بلیت را بر دوش می کشد و هیچ پشتیبانی ای نمی شود، طبیعتا یک شبکه ماهواره ای که قادر بوده مخاطبانی برای خود دست و پا کند، به سادگی تاثیر آن هنرمند را بدون ذکر نام خواننده عمده از آن خود می کند و هنرمند حق شکایت به هیچ کجا را هم ندارد.»

خواننده آلبوم «خاتون» توضیح می دهد: «به نگاه من مخاطب، هنرمند و دستگاه مدیریتی، اضلاع سه گانه تولید یک تاثیر هنری هستند. دستگاه مدیریتی در بخش نظارتی قادر هست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بخش تولید تهیه کنندگان و در بخش پشتیبانی ای اسپانسرها باشند. چنانچه دستگاه مدیریتی نظارت صحیحی داشته باشد، تاثیر یک هنرمند به همین سادگی به یغما نمی رود.»

او همچنین نقل کرد: «به چه دلیل آرتیستی که مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را اخذ کرده است نباید با مخارج کمتری تالاری برای برگزاری کنسرت کرایه کند؟ یا به چه دلیل نباید چالشهای اخذ مجوز کنسرت کم تر شود؟ به چه دلیل نباید حمایت و اشتیاق برای فعالیت کردن هنرمندان بیش از این باشد؟ طبیعتا قشر عظیمی از مردمان با هنرمندان اعم از موزیسین ها و خوانندگان رابطه برقرار می کنند و در خارج از کشور به چشم سفیر فرهنگی به آن ها می نگرند اما متاسفانه حمایت از این سفیران فرهنگی در کشور ما ضعیف است.»

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال