منزل تکانی پوست بدن پس از منزل تکانی عید (۲ عکس)


خانه تکانی پوست بعد از خانه تکانی عید

منزل تکانی پوست و رفع معضلات خوشگلی پس از منزل تکانی نوروز

داشتن یک استراحت کن زمستانی در طول یک زمستان پر باد وسوسه برانگیز است اما احتمال این که پوست شما در طول این دوره ی برودت خشک شود وجود دارد. این ایده ی خوبی است که در طی شب پوست خود را با استفاده از ابزار های مرطوب کننده نرم و سلامت نگه دارید همچنین گذاشتن خود در یک محیط عالی در هنگام استراحت کن قادر هست برای پوست شما سودمند باشد. این کار قادر می باشد خستگی ناشی از منزل تکانی طولانی طول روز را کاملا از شما راند.

رفع معضلات پوستی پس از منزل تکانی عید

در اینجا برخی از معضلات پوستی رایج زمستان و آب و هوا و آنچه شما باید بعد ازخستگی منزل تکانی و استفاده از مواد شوینده دستی به رویارویی با آنها را داشته باشید مطرح شده :

خشکی پوست صورت

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس منزل تکانی پوست پس از منزل تکانی عید

رفع خشکی پوست صورت در منزل تکانی پوست

چه کاری به انجام رسانید:چهره خود را برای جنگ درمقابل حملات سفت زمستان با استفاده از یک مرطوب کننده یک شبه ماسک سه یا چهار بار در هفته تهیه کنید!فرانسیسکا فوسکو استادیار بالینی پوست دانشکده پزشکی در شهر نیویورک نقل میکنید:این نوع از معالجه ها باید دارای لایه ایی ضحیم تر از کرم های شب یا دیگر کرم هایی که موقع استراحت کن از آن بهره گرفته می شود،باشند طوری که تمام منافذ صورت را پنهان بکند. ورژن های ساخته شده با اسید هیالورونیک ( به سوی خود کشنده ی رطوبت )و روغن امگا، که غنی از اسیدهای چرب تغذیه هستند را جستجو کنید .

خارش، بازوها و پاها سوخته

چه کاری به انجام رسانید:دوش آب گرم و حرارت داخلی این وقت از سال قادر هست رطوبت را از پوستتان خارج کندو سبب خارش شود. نگه داشتن یک لایه ضخیم مرطوب کننده، استفاده از یک ماده ی روغنی ای شبیه به کره بر روی اندام به مکان یک لوسیون یا کرم و گذاشتن انها کنار تخت خود به پیشرفت یافتن پوسته پوسته شدن پوستمان هنگامی که استراحت کن هستید یاری میرساند. فوسکو نقل میکنید "کرم های سنگین تر به شکل یک مانع وکالایی برای آبرسانی از دست دادن رطوبت را کم میکند او همچنین مییافزاید:کره و مواد خامه ایی دارای روغنی ای زیادی هستند که این مواد در لوسیون ها بهره گرفته می شود .

کاهش داده شدن آب اندام

چه کاری به انجام رسانید:داشتن یک مرطوب کننده زیبا در اطاق استراحت کن خود قادر هست شماری از معضلات زمستان، از جمله لب ترک خورده و سینوس خشک را درمان کند. بخار آب ساخته شده سبب تولید رطوبت در هوا شده است در غیر این صورت از دست دادن رطوبت خشکی را زیاد میکند .

با استفاده از مدل بطری های پلاستیکی وارونه آب قادر هستیم محیطی مرطوب بوجود آوریم. فوسکو نقل میکنید"بطری ها را می توان پس از آنها خالی شد دور انداخت که این کار بهداشتی تر است .

لبهای خشکیده و ترک خورده

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس منزل تکانی پوست پس از منزل تکانی عید

درمان خانگی و با سرعت ترک خوردگی لبها در منزل تکانی پوست

چه کاری به انجام رسانید:آب و هوای خنک، آبریزش نگاه کنی ما را ناچار به تنفس از طریق دهان می کند که سبب باریک شدن پوست لب های ما میشود وما گاهی اوقات از این اتفاق در این فصل عذاب می کشیم. هنگامی که مدت وقت طولانی شما به طور مستمر حرف می زنید میخورید و هیجان نمایان میکنید لب ترک خورده و شیاردارمی شود، دکتر فوسکو نقل میکنید:" استفاده از یک سرم لب با شکر در شب، سبب مرطوب کردن و تسکین این نواحی مشکل می شود ." استفاده از یک سرم لب با شکر در شب، سبب مرطوب کردن و تسکین خشکی لب می شود.

پوسته پوسته شدن

چه کاری به انجام رسانید:به خصوص در نواحی سفت خشکی قادر هستید برای به علل گوناگون نمایان ساخته میشود. چنانچه یک نقطه شبیه به آرنج در حال حاضر مستعد ابتلا به خشکی است، آب و هوای خنک قادر هست این وضع را بدتر کند. پوست بین نگاه کنی و لب های خود قادر هست به خاطر بیش از اندازه نگاه کنی دمیدن تحریک شده باشد. نگه داشتن یک مرطوب کننده چندین منظوره شب برای نرم کردن تکه های تحریک شده است سودمند می باشد فوسکو توضیح می دهد "چندین منظوره آگاهی دار معنی است که باید ان را توسط یک طیف گسترده ای از انواع مختلف پوست و نواحی آناتومیک تحریک شده قرار داد "

سیاهی زیر چشم

چه کاری به انجام رسانید:کمبود نور قادر هست دلیل سیاهی زیر چشم باشد. بر اساس یک مطالعه ۲۰۱۱ توسط آزمایشگاه آما به نمایندگی از Adonia صورت گرفت این بود که تاریکی سبب سیاهی بیشتر پوست مخصوصا زیر چشم ها میشود .استفاده از سرم چشم برای آبرسانی و شستشوی عالی آن قادر می باشد سودمند باشد و از سیاهی زیر چشم خودداری کند .

منزل تکانی پوست ، رفع معضلات پوستی بعد ازخانه تکانی عید

*********************

متن از : آزيتا و.

سلامت پوست و مو در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه
««« »»»
شور شيرين منما تا نکنی فرهادم

منزل تکانی پوست بدن پس از منزل تکانی عید (۲ عکس)

TT / 233 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال