نصب سیستم های هوشمند در ۴۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور


نصب سیستم های هوشمند در ۴۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور

خبرگزاری فارس: نصب سیستم‌های هوشمند در 40 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور

جانشین فرمانده ناجا از نصب سیستم‌های هوشمند در ۴۰ هزار کیلومتر از جاده‌های کشور گزارش کرد.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار اسکند مؤنی در حاشیه دومین نشست فصلی پلیس راهور ناجا، نقل کرد: نصب سیستم‌های هوشمند در جاده‌های کشور سرعت، دقت و صحت عمل بیشتری دارند و حدس زده شده که این سیستم‌ها در ۴۰ هزار کیلومتر از جاده‌های کشور نصب شوند.

وی اضافه کرد: در صورتی که جاده‌های کشور با همکاری وزارت راه به صورت یکپارچه به این دستگاه مجهز شوند، شاهد کاهش تلفات ناشی از رانندگی و تصادفات خواهیم بود.

مؤمنی با اشاره به این که تجهیز جاده‌ها به این دستگاه اولویت نخست کشور است، نقل کرد: از سوی دیگر باید مطمئنی ماشین ها نیز ارتقاء پیدا کند.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به این که هم اکنون ۵۰ درصد از زیان دیدگان ناشی از تصادفات، پس از صحنه حادثه جان خود را از دست می‌دهند، نقل کرد: این آمار پیش از این ۷۰ درصد بود و کاهش آن نمایان کننده اقدامات خوبی است که در زمینه کمک و نجات و معالجه صورت گرفته است.

********************

تهیه کننده : پارسا ز.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دريای اخضر فلک و کشتی هلال
««« »»»
هستند غرق نعمت حاجی قوام ما

نصب سیستم های هوشمند در ۴۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور

TT / 39 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال