اعدام همسر رهبر کره شمالی!؟ +تصاویر


آیا رهبر کره شمالی همسرش را هم اعدام کرده است؟!

نگرانی از این است که “ری سول جو ” نیز به سرنوشت برخی دیگر از رهبران ارشد کره شمالی در ۵ سال گذشته دچار شده باشد.

رهبر دیکتاتور کره شمالی و همسرش,همسر رهبر کره شمالی

 

غیب شدن همسر کره شمالی

مجله مراحم؛ عدم حضور همسر رهبر کره شمالی در انظار عمومی در ۷ ماه گذشته نگرانی ها را از سرنوشت او و یا احتمال حذفش  از ساختار سیاسی کره شمالی افزایش داده است.

غیبت ۷ ماهه ” ری سول جو ” همسر رهبر کره شمالی از انظار عمومی برخی رسانه های کره جنوبی را به گمانه زنی درباره سرنوشت او کشانده است.

آخرین حضور “ری سول جو” در انظار عمومی به هفت ماه پیش و به حاشیه یک رویدار ورزشی مربوط می شود. او از مارس سال جاری در انظار عمومی ظاهر نشده است.

همسر رهبر کره شمالی طراح لباس ورزشی و کیف های دستی است  و در سال های گذشته بر خلاف بانوهای اول سابق کره شمالی با لباس ها و کیف های برندهای معروف دنیا در انظار عمومی ظاهر شده است.

پیشتر گفته می شد او در دوره دکترای دانشگاه ” کیم ایل سونگ ” پیونگ یانگ مشغول تحصیل است.او از یک خانواده متمول است و پدرش استاد دانشگاه و مادرش یک قابله است.

یک ناظر امور کره شمالی درباره غیبت بحث برانگیز همسر رهبر کره شمالی از انظار عمومی گفته است: او در سال گذشته به طور متوسط هر دو ماه یکبار در انظار عمومی ظاهر می شد اما در ۷ ماه گذشته غایب بوده است.

نگرانی از این است که ری سل جو همانند برخی دیگر از سران و رهبران ارشد کره شمالی مورد غضب همسرش قرار گرفته و اعدام شده باشد و یا شاید از سوی ” کیم یو جونگ ” خواهر شوهر متنفذش حذف شده است.

ناظران کره شمالی “کیم یو جونگ” را یک “شخصیت در سایه” و “متنفذ” می دانند.

  اعدام همسر رهبر کره شمالی, عکس همسر رهبر کره شمالی,رهبر کره شمالی و همسرشاعدام همسر رهبر کره شمالی, عکس همسر رهبر کره شمالی,رهبر کره شمالی و همسرش

اعدام همسر رهبر کره شمالی!

   اعدام همسر رهبر کره شمالی, عکس همسر رهبر کره شمالی,رهبر کره شمالی و همسرشاعدام همسر رهبر کره شمالی, عکس همسر رهبر کره شمالی,رهبر کره شمالی و همسرش

 

منبع: عصر ایران

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال