تمهیدات ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در خرم آباد اعلام شد


تمهیدات ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در خرم آباد اعلام شد

سرپرست پلیس راهور استان لرستان نقل کرد: تمهیدات ترافیکی ضروری برای برگزاری راهپیمایی۱۳آبان در خرم‌آباد اعلام شد.

تصویر و عکس   تمهیدات ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه در شهر خرم آباد اعلام شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از شهر خرم آباد سرهنگ منوچهر مرادی ظهر امروز در میان خبرنگاران بیان این که مهمانی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه در شهر خرم آباد ساعت ۹ صبح از میدان شهدا شروع و در مصلی الغدیر به اتمام می رسد بیان داشت: در راستای برقراری نظم و امنیت و پیش گیری از ایجاد شدن هرگونه ترافیک و راه بندان و تسهیل در تردد مهمانی راهپیمایی ۱۳ آبان ماه، تمهیدات ترافیکی از ساعت هشت صبح فردا تا انتها راهپیمایی در سطح شهر شهر خرم آباد برقرار است.

وی بابیان این که مسیرهای جایگزین برای تردد لوازم نقلیه انتخاب شده است اضافه کرد: خیابان انقلاب، سه راه بالای مطهری به سمت مصلی مسدود و خودروها به سمت سه راه پایین مطهری هدایت و از تقاطع کارخانه یخ به سمت خیابان انقلاب مسدود می شود.

سرپرست پلیس راهور استان لرستان عنوان کرد: خیابان امام از تقاطع بانک به سمت میدان شهدا مسدود و لوازم نقلیه به سمت میدان استانداری و ساحلی هدایت می شوند، خیابان معلم نیز از سمت میدان شهید انوشیروان رضایی منتهی به سه راهی باختر مسدود است.

وی بیان کرد: بلوار شورا به سمت خیابان انقلاب از شرق به غرب مسدود و خودروها به سمت بلوار شصت متری( شهید شفیع پور ) هدایت می شوند.

مرادی بابیان این که کلیه مسیرهای منتهی به خیابان شهدای شرقی در وقت راهپیمایی مسدود می شود تصریح کرد: شهروندانی که قصد تردد از مسیر تقاطع بیمارستان عشایر به سمت بلوار شریعتی را دارند باید از مسیر تقاطع بیمارستان به سمت پل انقلاب تحول مسیر داده و از خیابان ساحلی و پل های موقت بهره گیرند و یا این که جهت تردد از بلوار شصت متری( شهید شفیع پور ) تردد کنند.

وی یاد آوری کرد: شهروندانی که قصد تردد از جنوب( بلوار شریعتی ) به شمال شهر( میدان ۲۲ بهمن ) را دارند باید پس از عبور از چهارراه اسدآبادی به سمت بلوار شورا تحول مسیر داده و از بلوار سی متری پژوهنده و یا شصت متری ( شهید شفیع پور ) ادامه مسیر دهند.

سرپرست پلیس راهور استان لرستان نقل کرد: شهروندان با پلیس همکاری ضروری در راستای برقراری محدودیت های ترافیکی را داشته و از وارد شدن به محدوده اعلامی جدا اجتناب نمایند و از اصرار بی نکته، جهت وارد شدن به محدوده سبک خودداری کنند.

و ی بیان داشت: ساکنان مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان ماه از پارک وسیله نقلیه در درون خیابان مسیر راهپیمایی جدا خودداری کنند به این علت که ماشین های پارک شده در مسیر راهپیمایی توسط جرثقیل به یکی از خیابان های مجاور رسانده میشود.

—————————————–

گردآوری از: پگاه د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جايی که برق عصيان بر آدم صفی زد
««« »»»
ما را چگونه زيبد دعوی بی‌گناهی

تمهیدات ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در خرم آباد اعلام شد

TT / 104 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال