عکس ها و تصاویر هنر مندان بازیگر و خبر ها سوزان امروز هنر مندان بازیگر ایرانی (۱۴۲)


عکسهای بازیگران و خبرهای داغ امروز هنرمندان ایرانی (۱۴۲)

عکس شماره ۱ ⇩

عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)

تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (۱۴۲)

تصاویر هنرپیشگان و چهره های کشورمان که در اینستا به اشتراک قرار داده شده است را در کلکسیون گیرا زیر میبینید. 

رضا گلزار و داداچیا در باشگاه در حال تمرین. حیات لاکچری، همه چیزش به همه چیزش می آید. یعنی محیط باشگاه های لاکچری، دقیقاً مانند کلاب های شهر سان فرانسیسکو است تا به عزیزان لاکچِر*، بد نگذرد. حتماً آگاهی می دارید که اگر بدون اپل واچ و ست تیپ زیر ۲ میلیون تومان و همچنان دندان های لمینیت نشده راهی این باشگاه ها شوید، دیپورت خواهید شد.

* به کسانی که حیات لاکچری و اعیانی دارند اطلاق می گردد.
عکس شماره ۲ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)عکس سلفی شهرام شاه حسینی با زنهای بازیگرِ سریال تازه اش در یک ناحیه خوش آب و هوا. کلا کارگردان های نسل جدید یک جوری شده اند! یک جوری که نمیتوان با عبارات و عبارتها حقِ این “جور” را ادا کرد!

عکس شماره ۳ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)خروجیِ تلاش برای اخم کردن، کول بودن، هات بودن و وااو بودن به صورت همزمان، متاسفانه میشود چیزی که می بینید، یعنی “خُل وضع بودن”!
عکس شماره ۴ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)بانو پرستو صالحی و سرکار خانم آزاده زارعی در ضیافت مشترک میلاد پرستو و هالووین در خانه یکی از دوستان که آمده اند تراس تا هوایی تازه کنند و کمی از جمعیت به دور باشند!
عکس شماره ۵ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)جواد نکونام و هدایای پر ارزشی که خردسالان محبوب محک برای کاپیتان نکو اعزام کرده اند. جواد یکی از پشتیبانان دایمی این خردسالان است و مدام مددهای قابل توجهی به این عزیزان کرده و می کند.
عکس شماره ۶ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)عکس سلفی بدون شرح سولماز غنی و همسرش که اگر هر زوج دیگری به جز این عزیزان آن را گرفته بودند، بدون تعلل و با ذکر “خیلی بد افتاد” آن را دیلیت میکردند، ولی خب این عزیزان بر آن شدند آن را آپلود کنند!
عکس شماره ۷ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)زمانی رفیقِ پایه باشگاهت چندین زمانی است که یکی دربین همراهی ات میکند و اکثر مواقع در پیچ است و از دوستان مشترک متوجه میشوی با یک نفر دیگر به باشگاه میرود.
عکس شماره ۸ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)عکس سلفی بهنوش بختیاری و خواهرش بهناز که از لحاظ درک ادبی و طبع غزل یک حریف جدی و قَدَر برای ملیکا شریفی نیا تلقی میشود!
عکس شماره ۹ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)حال عقاب آسیا خوب است. خیلی هم خوب است. واقعا جز ابراز تاسف عکس العمل دیگری نمیتوان به حال مریض خبر پراکنان نمایان کرد. یک چکآپ ساده بود که به پایان رسانده شد.
عکس شماره ۱۰ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)مه لقا باقری در حال عکس سلفی گیری در جوار امیرحسین صدیق در استودیو کتاب باز. هر وقت لغت “کتاب باز” را میشونم، آگاهی نمی دارم به چه دلیل فوت شدی چاق و کچل را تصور می کنم که در جلوی کتابخانه می نشیند و به کتاب های خوش آب و رنگ و جلد خوشکل، آدامس و شکلات هدیه میدهد تا با هم بروند و قناریِ خوش آوار مرد را بینند.
عکس شماره ۱۱ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)پریناز ایزد یار، ناجی حیواناتِ دست و پا شکسته و بی سرپناه. اگر از جاندار خانگی خود خسته شده اید، قادر می باشید با مصرف کمی باند و گچ، آن را به پریناز قالب کنید. معامله ای خوب که هر سه طرف کاملاً راضی هستند!
عکس شماره ۱۲ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)کاملاً معلوم است که لیندا در این نمایش خصوصیِ آخری که رفته بود، وقت زیادی برای آماده سازی خود نداشته و فقط قادر بوده روی صورت وقت بذارد و موهایش به صورت دیفالت و طرحِ بالشت، باقی مانده است.

عکس شماره ۱۳ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)جناب آقای رضا صادقی و روزهای خوب گشت و قرار ده در ایالات متحده. رضا جان زمانی عکس سلفی میگیری حواست به دور و بر و بیلبورد ها و تابلو های آمریکایی باشد. الکی ما را به زحمت نیانداز!
عکس شماره ۱۴ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)حسام نواب صفوی، با این عکس که مربوط به واپسین ورژنِ خود می باشد، به عنوان کسی که آگاه به مسائل تخصصی ریز و کلان کشور، ناحیه و دنیاست، تمام مردمان ایران و به یکدلی و همرنگی فرا خواند. چشم حسام جان، از این لحظه همگی بکدل و همرنگ میشویم. به چه دلیل زودتر فراخوانمان نکرده بودی تا زودتر یکدل و همرنگ شویم؟!
عکس شماره ۱۵ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)عکس سلفی مینا ساداتی و پریناز ایزدیار در جوار ابراهیم ایرج زاد و امیرحسین قاسمی در حال ضبط یک برنامه رادیویی. ابراهیم ایرج زاد از کارگردان های جوان و آینده دار سینماست و فیلم “چندین کیلومتر دورتر” از ساخته هایش نکته استقبال منتقدین قرار گرفته بود.

عکس شماره ۱۶ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)ماهور الوند و ولادت کی مرام در نمایی از فیلم “مَلی و راه های نرفته اش” ساخته جدید تهمینه میلانی. تا هفته پیش گمان میکردیم که نام شخصیت عمده فیلم “مِلی” است که امروز متوجه شدیم در غلط بودیم و ایشان “مَلی” خانم هستند. پس گزینه های حدسمان از مِلیکا و مِلانی به به ملیحه و ملکه عوض میشود. (چه تغییر خانمان سوزی!)
عکس شماره ۱۷ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)مجید مظفری در جوار اعضای یک گروه موزیک که نام آن “گربه سگ” است! گویا اخیراً “خودزنی” به یکی از فاکتورهای روشنفکری و خاص بودن افزوده شده است.

عکس شماره ۱۸ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)کامنت سعید سهیلی خوب ترین کپشن موجود برای این عکس از ناصر خان ملک مطیعی است.

دلت دریاست مرد.
عکس شماره ۱۹ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)گلناز خالصی و سیدجواد هاشمی و فرزندانشان در یک سریال. خوش به حال فرزندها، چون چندین ده برابر سایرین قادر هستند از سهمیه مربوط به پدرشان در کنکور بهره گیرند!

عکس شماره ۲۰ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)سوشا جاای این دسته گل را تهیه کرده تا از کی روش بابت دست نیافتنی ای که ممکن کرده، تشکر کند! واقعاً هم دسته گل میخواهد این کار!
عکس شماره ۲۱ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)زمانی با توپ تلویزیونِ محبوبِ پدر را شکسته ای و در این لحظه صدای کلید درب می آید.
عکس شماره ۲۲ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)یاس و برادرش صابر در حال کشور ترکیه گردی. تصویر و عکسی که “قدیما” گرفته شده است.
عکس شماره ۲۳ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)جناب آقای علی دایی این طوری که می بینید عرض ادب و ارادت کرد. علی جان حواست باشد به هر کسی این طوری در حال خنده عرض سلام و ادب کنی امکان می دارد اندیشد داری مسخره اش میکنی و شاکی بشود.
عکس شماره ۲۴ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)سوگل طهماسبی و تصویر و عکسی “افق محور” در جوار برج گنبد کاووس در استان گلستان.
عکس شماره ۲۵ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)مهرداد مزرعه یا همان آقای “درب ماشین باز است” در حاشیه یک مهمانی هنری این عکس یادگاری را در جوار استاد انوشیروان روحانی و همسر محترمشان گرفت.

عکس شماره ۲۶ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)ننو برای القای حس شیرین استراحت کردن در ارتفاع و تاب خوردن بین زمین و آسمان دیزاین و ابداع شده است و سارا بهرامی برای این ارتفاع ۱۵ سانتی قادر می بود از تشک بهره گیرد و انقدر خودش را آزار ندهد!
عکس شماره ۲۷ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)لمینیت دندان هم مانند هر اقدام دیگری دارد به مرحله رفیع “در آمدن شور” نزدیک میشود.
عکس شماره ۲۸ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)محراب جان فاطمی با این عکس خوشگل در یک باغ انار، برای هوادارانش آرزوی لحظاتی سرشار از عشق و محبت کرد.
عکس شماره ۲۹ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)– آره داداش، اینجوری شد که نیمکت نشین شدم…

+ میدونم چی میگی… زیاد چشیدم دردشو…

عکس شماره ۳۰ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)سیروان خسروی این طوری که ملاحظه میکنید همراه نخست را شست و در حال حاضر گذاشته کنار دیوار تا خشک شود.
عکس شماره ۳۱ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)نوید محمدزاده هر وقت احساس میکند لایک و کامنت های صفحه اش کمی رنگ باخته اند، با یک پستِ شجریانی خون جدیدی وارد رگ های صفحه اش میکند. آرزوی تندرستی داریم برای جناب آقای محمدرضا شجریان عزیز.
عکس شماره ۳۲ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)نوستالژی جان کوتاه بیا و تا با بحران جدی کمبود گل رز در کشور مواجه نشده ایم، بله را نقل کن!
عکس شماره ۳۳ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)– کوکو جان آبرویی که در طول بیست سال خدمت صاحب شده ام یک شبه به باد ندهی. پیوسته خاک پای مردمان باش.
عکس شماره ۳۴ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)ای بابا. باز هم “کتاب باز”…
عکس شماره ۳۵ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)عکس سلفی جناب سهراب مرادی قهرمان ارزشمند کشورمان و یکی از طلایی های المپیک ۲۰۱۶ ریو در جوار فرزند نازنینش که او نیز رویای قهرمانی در سر دارد.
عکس شماره ۳۶ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)خودِ پولاد خوب آگاهی میدارد که چه سرنوشتی بعد از این شروع مجدداً برای موزیک پیش خواهد آمد و متناسب با حال و روزِ این سرنوشت، تیپ پوشیده است.
عکس شماره ۳۷ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)عکس سلفی ارمیا قاسمی و فرهاد نجفی در جوار کدو تنبلی که قادر می بود یک مربای طعم دار و یا یک کدوپلوی خوشخوراک شود، ولی حمله فرهنگ غریبه او را به این حال و روز انداخته است.
عکس شماره ۳۸ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)احسان کرمی رفته بود تا نشسته مُردنِ می سی سی پی را بیند که این عکس سلفی را با عاملین این فوت گرفت.
عکس شماره ۳۹ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)عکس سلفی آقای حمید گودرزی در جوار علیرضا عصار، آقای سیامک انصاری و دوستان عزیزشان در یک غذاخوری.

عکس شماره ۴۰ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)بانو سحر قریشی و نیولیلا بلوکات در حاشیه نمایش اختصاصی فیلم “آس و پاس” در یکی از پردیس های سینمایی تهران بزرگ.
عکس شماره ۴۱ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)عکس هالووینی جانیار جانِ ارجمند که خیلی خوب از همان خردسالی دارد با فرهنگِ غنی و کلاسیک ایرانی بزرگ میشود!
عکس شماره ۴۲ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)اگر اندیشیده اید سرکار خانم بهاره رهنما بیخیال هالووین شده سفت در اشتباهید! تا همه را قبض روح نکند بیخیال بشو نیست!
عکس شماره ۴۳ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)این که سیاوش خیرابی تصویر و عکسی از خود در حال کتاب تهیه کردن به اشتراک گذاشته این نوید را میدهد که هنوز کتاب دربین هنرپیشگان جایگاه خودش را از دست نداده است و هنرمندان عزیز کماکان برای چیدمان خانه خود اهمیت خاصی قائلند.

جواب پرسش روز مطلب دیروزمان هم کسی عدم جز المیرا دهقانی که اکثر عزیزان غلط پاسخ داده بودید، جز دو کاربرِ بدون نام و یک کاربرِ با نام (زهرا) که دمشان گرم! تا فردا مواظب خودتان باشید. یا علی.
عکس شماره ۴۴ ⇩عکس تصویر و عکس های هنرپیشگان و اخبار داغ امروز هنرمندان ایرانی (142)

خوب ترینها

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال